Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

benian cım birde düğüne kadar ester c vitamini kullan cildine çok iyi gelir c vitamini cilti toparlıyor canlandırıyor ama ester c olanından al.. bütün vitamin satan markalarda var . ben estervit c kullanıyorum netten sende araştır ester c kullananları .muhakkak al derim canım

ben solgarın ester c sini kullanıyorum günde 2 tane sabah akşam olmak üzere 20 gün falan olmuştu...bir farklılık göremedim cildimde ..ne kadar zamanda etki gösteriyo acaba? yalnız bu c vitamini benim süper iştahımı açtı öyle böyle değil...resmen doymuyorum...bende bıraktım içmiyorum..

ben solgarın ester c sini kullanıyorum günde 2 tane sabah akşam olmak üzere 20 gün falan olmuştu...bir farklılık göremedim cildimde ..ne kadar zamanda etki gösteriyo acaba? yalnız bu c vitamini benim süper iştahımı açtı öyle böyle değil...resmen doymuyorum...bende bıraktım içmiyorum..

canım ben günde 1 tane kullanıyorum benimki 645 mg. benimde yaklaşık 1 ay oldu bende iştah gibi bir etkisi olmadı zaten normalde de çok iştahsız bir insanım ben farklılık hissediyorum sigara kullanıyorum o yüzdende cildimde solgunluk var cildim daha canlandı ama bence bırakma ester c nin doku yenileme özelliği var uzun vade de faydasını göreceğimizi düşünüyorum.:1hug:

ben de de ester c var balık yagı da aldım ama ıcmek aklıma gelmıyor bıle

jayjay hem titreşimle masaj yapıyor bizimkinde de germanyum maddesi var. Bizimkinde germanyumu silikon jele emdirmişler, o döner rulo silikon yani. Ama ebay'de satılan çok daha pahalı olanlarında silikona emdirilmemiş saf germanyum varmış ve masaj yapmıyor onlar. Yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsin canım sen de..

Gulayb, peki osilikona emdirilmiş germenyumun ömrünü söylediler mi? Ne kadar süre gidermiş?

a.s.

Benian'ın yazdıklarını sonradan okudum firma 7 yıl kullanım ömrü, 2 yıl garanti vermiş.. Ben de alıcam..

Son düzenleme:
Ben de aldım, dün ilk kez denedim. Benimkinin sapı beyaz, silikon kısmı ise pembe/ten renginde. Kutusunda gri/mor görünüyor. Sizdekiler nasıl görünüyor? 1 hafta sonra sonuçları tekrar yazarım. Herkese güzel güzel güzelleşmeler :))

mavisu benimde aynen öyle sapı beyaz silikonu da pembe germenyumda onun içindeymiş zaten inş sana da iyi gelir ben çok memnun kaldım sonuçlarını paylaşalım mrk ediyorum başkalarında nasıl oluyor diye tabii başak tavsiyelerde varsa seve seve okurum buarada ester c kapsülmü onu anlayamadım ben kapsül içemiyorum da her ürünü görünce hemen ya kapsülse diyorum

kızlar kımler nerden aldı bu urunu?
benımkıde goruntu olarak sızınkıyle aynı ve malesef bı ıse yaramıyor
anifora ester c yı cantama atarsam ancak gelecek yıl bulurum
cantamda bır sen eksıksın butun cantalarım ınanılmaz buyuk
ıcınde ıslak mendılden cımbıza ne ararsan var
ay ne pasaklıyım ya

JAY JAY güldürdün beni :) Ben faceroller.com.tr den aldım. Bugün 3.günüm. Bişey demek için daha çok erken. Yüzümde oluşan güneş lekelerim, mimik kırışıkların ve göz altı torbalarım için floxia paris in ürünlerini araştırma aşamasındayım. dogalecza.com da en uygun fiyatları buldum. Yorumlar da var. Sizlerden bu ürünleri duyan ya da kullanan oldu mu?

mavisu canım pekı ufacık dahı bır fayda olmadı mu gulba memnundu cunku
yaaa benımkı neden sahte pekııııııı hofffffffffftrrtrtrtr

mavisu canım pekı ufacık dahı bır fayda olmadı mu gulba memnundu cunku
yaaa benımkı neden sahte pekııııııı hofffffffffftrrtrtrtr

Jayjay'cim o ben değilim akannehir
gulayb memnun olmuş olabilir.. :KK3:
bana da kullandırıcan en sonunda CADIARZU

Jayjay'cim o ben değilim akannehir
gulayb memnun olmuş olabilir.. :KK3:
bana da kullandırıcan en sonunda CADIARZU

Evet memnun kalan benim:hulya: Eskisi kadar düzenli yapamıyorum ama genele bakarsak güzel bi alet...

Ben de aldım, dün ilk kez denedim. Benimkinin sapı beyaz, silikon kısmı ise pembe/ten renginde. Kutusunda gri/mor görünüyor. Sizdekiler nasıl görünüyor? 1 hafta sonra sonuçları tekrar yazarım. Herkese güzel güzel güzelleşmeler :))

mavisu22, nasıl memnun musun? Etkileri nasıl oldu? Eğer işe yarıyorsa, ben de hemen alayım ya.

ben kullanıyorum ama hemen bozuldu. nazik bi alet haberiniz olsun
daha memnunum yada değilim diyemem. ama biraz yağ erittiğini söyleyebilirim.
son durumda kullanıldığında (kas tutma bırakma modu) kaslar güçlenecek gibi. çünkü fizyoterapistlerde kasları güçlendirmek için benzer aletlerden yararlanıyorlar.
Bir de masaj yaparken mümkün olduğunca yukarı doğru yapın derim.

arkadaşlar ne sadece faceroller nede sadece c vitaminiyle güzelleşemezsiniz. bakın asıl bunlar gerekli.

"İçinde alfa-lipoik asit, vitamin C esteri, DMAE, Koenzym Q10, penta peptid, hekza peptid,
fulfuril adenin (kinetin), L-karnitin gibi maddeler, yeşil çay ekstraktları, ginkgo biloba
ve üzüm çekirdeği özütleri bulunan cilt ürünlerinin (ciddi firmalar tarafından iletilip,
pazarlananları) cildinize yardımcı olabileceğini düşünüyorsunuz. Özellikle C vitamini
esterlerini, argirelin, leuphasyl gibi, hekza ve penta peptidleri, kinetin, alfa-lipoik asit
karışımlarını uygun miktarlarda içeren ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Sabırlı olun

Eğer yaşlanma belirtilerinin daha çok göz çevrenize yerleştiğini görüp üzülüyorsanız,
K vitamini nanozomları içeren ürünlerden de faydalanmayı düşünün!"

arkadaşlar ne sadece faceroller nede sadece c vitaminiyle güzelleşemezsiniz. bakın asıl bunlar gerekli.

"İçinde alfa-lipoik asit, vitamin C esteri, DMAE, Koenzym Q10, penta peptid, hekza peptid,
fulfuril adenin (kinetin), L-karnitin gibi maddeler, yeşil çay ekstraktları, ginkgo biloba
ve üzüm çekirdeği özütleri bulunan cilt ürünlerinin (ciddi firmalar tarafından iletilip,
pazarlananları) cildinize yardımcı olabileceğini düşünüyorsunuz. Özellikle C vitamini
esterlerini, argirelin, leuphasyl gibi, hekza ve penta peptidleri, kinetin, alfa-lipoik asit
karışımlarını uygun miktarlarda içeren ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Sabırlı olun

Eğer yaşlanma belirtilerinin daha çok göz çevrenize yerleştiğini görüp üzülüyorsanız,
K vitamini nanozomları içeren ürünlerden de faydalanmayı düşünün!"

Canım bunlar da gerekli mesela bu saydıklarının pek çoğu OHT Peptid 3 isimli kremde mevcut diye hatırlıyorum. 2 tüp kullanmıştım. Ama açık konuşmak gerekirse aynı spor gibi dışardan sürülen krem/serumların diğer şeylerden daha etkisiz olduğuna inanıyorum artık. Mesela selülit için krem kullanıyoruz ama esas işe yarayan onu sürerken yaptığımız masaj. Bu ufak alet de yüz kaslarını azıcık da olsa çalıştırdığından bence çok da faydalı bir alet. Haaa ileri durumlarda tabi ki tek başına yeterli olmayabilir. Ama oldukça etkili ve basit bir uygulama imkanı sunuyor bize...

kızlar, ben de çok merak ettim araştırdım. bu tür aletler için tehlikeli diyor bazı yorumcular (yabancı bir sitede). şöyleki: kullanıldığı sürece etkisi oluyormuş bir miktar, ama bırakıldığı anda başladığınız durumdan daha kötü bir hale geliyormuş cilt. yani bir ileri iki geri.. aletli jimnastik gibi bazı kasları gereginden fazla çalıştırdığı için şekil bozukluğuna sebep olabilir, bu durum hemen değil belli bir süre sonra anlaşılıyormuş. ayrıca belli bir zaman sonra ilk baştaki kadar faydası olmuyormuş, etkisizleşiyormuş.en iyisi klasik masaj, elle yapılanı, ben tırstım. bilmiyorumkismile

yine de kullanan arkadaşlar lütfen yazmaya devam etsin, sonucta bir değil birkaç çeşit ürün var. belki içlerinden biri sahiden faydalıdır. :enbuyukkk:

kızlar bugün face rollerim elime ulaştı ve şu anda uygulamasını yapıyorum ..bakalım biraz kullanayım sonuçları sizinle paylaşırım ..fakat görüntü itibari ile çok uyduruk bir alet 69 tl ya değmez .işlevi nasıl ona bakacaz..

X