Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

Gulba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
414
2
Arkadaşlar, bu aleti kullanan var mıdır aranızda? Ya da gönüllü deneyecek biri...
1 haftada inanılmaz sonuçlar.
Göz ve Dudak çevresi, Alın Kırışıklıklarına
Gözaltı Torbalarına
Göz Çevresinde Oluşan Morluklara

Face Roller Germenium başlığı ile anyon üretir ve yüzdeki kırışıklıkları yok eder.
Face Roller'ın her gün düzenlik kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlar.
Face Roller yüzdeki lekeleri yok eder.
Face Roller cildı sıkılaştırır, rahatlatır ve sinirlerin yatıştırılmasını sağlar
Face Roller kan dolaşımının hızlandırarak göz altı torbalarını ortadan kaldırır.
Face Roller Stress ve sinüzit gibi nedenlerle oluşan baş ağrısını gidermekte son derece etkilidir.
Face Roller cilt altında oluşan ödem ve toksik maddeleri uzaklaştırır.
Face Roller Cilde genç, parklak ve ipeksi bir görünüm verir.

Germanium Nedir?

Yer yüzünde bulunan nadir elementlerden bir tanesidir. 32 °C’nin üzerinde reaksiyona geçebilen bu element cilt ile teması ile hemen gizemli gücünü hissettirir. Birikmiş ağırlık hissini ortadan kaldırırır. Yorgunluğu alır, İç salgıları düzenleyip besleyerek doğal tedavi uygular. Doğal bir antiseptiktir. Anti hücresel oksitlenme özelliği vardır.

Göz, dudak çevresi çizgileri,
boyun, alın, çizgilerini
ve sarkmaları
dert etmeyin!
Yüz Masaj Silindirini
Mutlaka Deneyin!

Mikrobilgisayar IC çipinden 6 farklı titreşimli oksijenli aerobik masaj modu

FaceRoller Nasıl Kullanılır

Yumusak doku yüzeyli döner masaj başlığını 6 farklı mikrodalga aerobik masaj sitilinden birini seçerek yüz masajını başlatabilirsiniz. Günlük iki ya da üç defa. Her defasında 10-20 dakika silindir şeklinde tasarlanmış olan masaj baslığını cilt yüzeyinde aşağıdan yukarıya yukarıdan aşağıya sağdan sola soldan sağa hareket ettirin. Sorunlu bölgeler üzerinde bir süre bekletin.

Benim merak ettiğim kaç kullanımlık olduğu.. Kullanım süresi çok kısa değilse çok uygun bir ürün üstelik fiyatı 69 TL. Face..'de reklamlarda gördüm.. CADIARZU

selam kızlar,ürün mantıklı gibi görünüyor.
ama kafama takılan şu..
acaba uygulama yapılan yerd bi incelme olur mu ?
benim gözaltlarım zaten çökük sayılır bi de bunu uyguladıktan sonra daha da çökerse :S

Hulahop, bilmiyorum ki...
gözaltı torbalarını yok etttiğini yamışlar ama çöküklüğü giderir dememişler.. Şimdi ben de merak ettim zaten yüzümde zayıflamadan kaynaklanan çöküklük var.. Daha fazlasını hiç çekemem.. bilmiyorumkismile

kızlar ben de gordum
icinde sanırım geranium dıye bır madde varmıs-bu oysa tabi
cılt ısısı ıle aktıf hale gelıp iyon mu üretiyormus oyle birsey okudum
bunu da alırız napalım

ben alıcam inş niyetim var ama şu 1 ayı atlatmam lazım belki siz o zamana kadar almış olursunuz

kızlar bende bu ürünü burda gördüm çok ilgimi çekti bi araştıriyim dedim çünkü çöpe giden o kadar çok işe yaramaz şey alıyoruzki bişey ilk anda bi çıkıyor bir sürü şey vadediyor parayı kırıp yok oluyorlar neyse araştırmalarım esnasında birebir aynı ürünü yabancı bir sitede buldum fiyatını görünce şok oldum sadece 2 usd burdaki fiyatı sizde biliyorsunuz çok uçuk bir fark var arada .o sitede satılan ürünler çin malı ama bununda farklı olduğunu sanmıyorum.

canım birseyi eksiktir mutlaka
çünkü ben ebayda gördüm bunu bulan japon bir drmus
300 dolardı, icinde germanium diye bi madde olmalı
o çinliler aynısını yapmıstır da icine germanium koymazlar nerden bulcaklar o kadar o maddeden
aslında ben o japon malı olanı almak ısterdım
boru gıbı ıcı bos bırseydı

anladım canım 300 usd olanı görmedim . ama burda satılanın menşei ne acaba?? en iyisi ben firmayı arayıp soriyim kızlar buraya yazarım

firmayı aradım japon malı olduğunu ve garanti belgeli olduğunu söylediler. ben almak istiyorum bundannn:

anifora, neyle çalışıyormuş pille felan mı? :ecrin_bebek:
nasıl etki ediyormuş, kremle mi kullanılıyor?
Yani kısaca başka ne söylediler ürünle ilgili? :hulya:

canım sormadım ama sanırım pillidir. kremle kullanıldığını sanmıyorum bu tarz ürünleri çok araştırdım hiç biri kremle çalışmıyor dermal tone diye bi ürünün çok etkili olduğunu okudum ama o ürünü burda bulamadım.taktım ben bu yüz masajına ya sanırım debelenip debelenip alıcam ben bunu

canım germanium diye ararsan bulursun ben cihazın adını bılmıyorum o maddeli ne urun var dıye bakmıstım
300 dolar olanları oyle gordum

300 usd olanı buldum canım enteresan bi ürüne benziyo ama pahalıCADIARZU buna benzer bi ürünü yabancı bir sitede buldum 74 usd birde 110 usd ye var ikisindede germanium var..
bulduğum siteyi özeline atıyorum canım

Germanium Nedir?
Yer yüzünde bulunan nadir elementlerden bir tanesidir. 32 °C’nin üzerinde reaksiyona geçebilen bu element cilt ile teması ile hemen gizemli gücünü hissettirir. Birikmiş ağırlık hissini ortadan kaldırırır. Yorgunluğu alır, ıç salgıları düzenleyip besleyerek doğal tedavi uygular. Doğal bir antiseptiktir. Anti hücresel oksitlenme özelliği vardır. Anyon'unun salgılanmasına neden olur.

Buradan anladığım pille çalışmıyor, bu elementin özelliği tenle temas sağlandığında çalışması...

Son düzenleme:
Face Roller 6 farklı masaj modu ile masajın insan üzerindeki bütün olumlu etkilerinden faydanaılmasını sağlayacak şekilde YÜZE MASAJ YAPAR.
Face Roller 2 adet kalem pille çalışır. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kızlar ben aldım kullanalı 1 hafta oluyor... 2 tane AAA pille çalışıyor, vücut ısısıyla o germanium maddesinin aktif hale geldiği söyleniyor. Aynı vücut masaj aletleri gibi cilde titreşimler veeriyor. Jayjay'in bahsettiği içi boş ahşap ççubuk gibi olanlarını görmüştüm ben de almadan önce araştırırken. Onlar bunun gibi titreşim vermiyor ve pille çalışmıyor. Ama onlarda bu maddeden çok daha fazla var sanırım.

Etkilerine gelince... Annemle ablam kırışıklık için denediler, bense şu dermaroller tedavime ilave olsun diye. Hepimizin ilk kullanımda yüzü peeling yapmış gibi 1 ton aydınlandı. Çok dinlendirici ve rahatlatıcı şekilde masaj yapıyor. Uzun vadede düzgün kullanılıırsa biraz da incelteceğini düşünüyorum çünkü masaj yapıyor alet. Kırışıkları hafifletti ve gözaltı torbalarına da epey fayda etti. Bence sebebi yüzdeki mikrodolaşımı canlandırıyor olması. Sağlam birşeye benziyor, öyle birkaç kullanımda gidecek gibi değil.

Yüzünde toparlanma ve kırışıklarında uzun vadede azalma isteyenler, yorgunluk ifadesinden kurtulmak isteyenlere öneririm kızlara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…