Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

uzun zamandır kullanıyorum.0,5 mm sanırım.tüm yüzüme ve göz altlarıma.biraz acılı oluyor.emla falan da kullanmıyorum.kızarıyor.ertesi gün hafif dolgunluk oluyor.okadar.yani çökmeler için bir çözüm değil malesef.fakat cildi yeniliyor.memnunum aslında.aklıma geldikçe yapıyorum.

hiç tavsiye tmiyorum almanızı yalan bn sipariş ettim ilk çıktığında bozuk geldi değiştirdiler 3liralık basit bişeye ozman 70 lira verdim başlıkları bile dönmüyor kendine hayrı yok size nasıl olsun sadece para tuzağı elinizle ypın masajınızı çok daha etkili olur

ben şimdi nette gezinirken face up roller gördüm fiyatı da çok ucuz..ama şekli bi garip,sizinkiler nasıl bilmiyorum..napsam ki

kızlar herşey yalan, yaşlanmak gerçek........ ne yazıkki en hızlı paraya çevrilen meta biz kadınların güzellik ve gençleşme umutları........ ne yaparsak yapalım yerçekimi var oldukça ve bu kadar sinir strese maruz kaldıkça, bu hızlı yaşam düzeninde saçma sapan beslendikçe ve düzenli spor yapamadıkça yaşlandık ve daha da yaşlanmaya devam edicez. sadece cerrahi işlemlere milyarlarca para bayılıp aylarca da iyileşmeyi bekleyerek kısmen biraz düzgün görünmeye çalışıcaz.. işte olayımız bu, acı gerçeğimiz...

Bunu kullansam ıse yararmı kı gecen sene baya bı arastırmıstım, bence kırısık acmayı falan beceremez ama ılerdekı kırısıklıkları ve sarkmaları engelleyebılır yoksa mucıze degıl tabıkı

Arkadaşlar şimdi ben bi siteden bakıyorum 20 tl ?! anlamadım yaa,siz bilmem kaç tller söylemişsiniz,bu baktığım dandik bişey mi acaba tam da alıyordum :KK43:

Son düzenleme:
X