Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

mükemmel çifti izledim fena bir dizi değil galiba ama songül ödem bu dizide yabancıladım biraz gümüşten sonra

Kızlar ben gittigidiyordan 69'a almıştım, geçen ikincisini sipariş ettim bizimkiler de istediler evden onları 60 tl.ye getirttik aynı kişiden...

Ben ve evde kullananlar gayet memnun, o resimler kadar abartılı bi değişim olmasa da bence çok iyi bi ürün arkadaşlar...

ya gulay bende dandik olanını sürüyorum hala yüzüme
peki sende lifting namına bir gelisme oldu mu?
bende leke yok su an o yuzden o açıdan degerlendirme yapamıyorum
gözaltında durum ne
korkum su, ya gittigidiyorda satılan face roller bendekı çakmanın düzgün kutulusuysa
iade alıyor mı acaba?
ama tenle temas eden şeylerde iade almayabilir ,iade için ürünün kullanılmamıs
olması gerekiyor napsam kı

ben ama gitti gidiyordan almadım orda görmemiştim benim adlığım yerde iade var dediler faturasıyla gönderdiler kullanılmış olan masaj rulosunu alıyorlarmış siz yazınca ben de biran iade alınmaz mı diye aklıma takıldı gerçi üründen memnunum ben zaten çokta pahalı değil cildim için oakdar para harcadımki gözaltı torbalarım okadar rahatsız ediyorki beni hergün yapıyorum aldığım yeri aradım ben netten aldım 1 ay içinde yapıyorlarmış iadeyi zaten 1 aya kadar da anlıyor insan ben 1 haftada fark ettim jay jay sende ürünü aldın sanırım sen nerden aldın....

benneyaptımki
ben ama gitti gidiyordan almadım orda görmemiştim benim adlığım yerde iade var dediler faturasıyla gönderdiler kullanılmış olan masaj rulosunu alıyorlarmış siz yazınca ben de biran iade alınmaz mı diye aklıma takıldı gerçi üründen memnunum ben zaten çokta pahalı değil cildim için oakdar para harcadımki gözaltı torbalarım okadar rahatsız ediyorki beni hergün yapıyorum aldığım yeri aradım ben netten aldım 1 ay içinde yapıyorlarmış iadeyi zaten 1 aya kadar da anlıyor insan ben 1 haftada fark ettim jay jay sende ürünü aldın sanırım sen nerden aldın....

benian bir haftada yüzünde ne gibi bir değişiklik oldu canım...mimik kırışıklığına faydası varmı acaba ...ben en çok o yüzden almak istiyorum...

ya canım ben almadım aslında
bir arkadasım bizim burda aynı semtteyiz kalkmıs yurtdısından 2 adet almıs
emin olamadık dandık bır ambalajı varmıs
o zaman bırını bana ver dedım
cunku cok merak ettım
ne bılım anlamadım kı tıtrıyor ıste baska bı faydasını goremedım
hala sürüyorum belkı bısı olur dıye

Ama benian şimdi tüketici yasasına göre vucutla temas eden ürünlerde
satıcı ürünü geri almayabılır yanı oyle bır hakkı var hukukı olarak

bu tum marka ve magazalarda tr de gecerlı olan kanundur
adam kalsa dese vucuduna temas etmıs almıyorum hıcbısey de yapamayız bılıo musun
adam haklı olur yanı
odedıgımız parayla kalırız

famille zaten bu ürün gözaltı torbalarına kırışıklığa sarkmalara vs çok iyi geliyomuş bende gözaltı torbalarım olduğunu söylemiştim ayrıntılı bir şekilde anlattılar bana çünkü ben cilt söz konusu olunca çok inceliyorum ve çok zor karar veriyorum cildimde sıkılaşma oldu bu sıkılşmayla birlikte gözaltı torbaları çzigilerde yok oluyormuşş yani ürün bende etkisini göstermeye başladı birde benim cildim soluk bir rengi vardı sanırım bakımdan oldu bir canlılık geldi cildime

jay ajay ben onu denedim iade ediyormuşum gibi yaptım firmayı aradım hiç sorun çıkarmadılar hesap numaramı istediler bende sonra vazgeçtim dedim kalsın bir daha deneyim dedim çünkü bazen böyle yapıyorlar iade diyorlar yapmıyorlar ama burda yapıyorlar kızlarr dediğim gibi ben biraz detaycıyımda her ihtimali düşünüyorum bu devirde birşey almak gün geçtikçe zorlaşıyor çünkü tekin acarda clarıns ürünlerine dünyanın parasını verdim cildimi mahvettim birde dünya kadar param gitti neyseki bu sefer şansım yaver gitti

jayjaycim izlere birşey yapmadı benim ama yüzüme dinlenmiş bi ifade veriyor bu alet, bu sıra uykusuz kalıyorum biraz o yüzden oldukça hoşuma gidiyor. Hiçbir krem vs bunun etkisini yapmadı bende:))

teşekkür ederim canım .. bende o siteden aldım ama şu ama kadar düzeli kullanamadım

nedemek cnm bence düzenli kullan faydası görebilmen için düzenli kullanman gerekiyormuş benimde düğünüm varda o yüzden okadar dikkatli kullanıyorum ki cildin iyi görünüyor çünkü:)))))

nedemek cnm bence düzenli kullan faydası görebilmen için düzenli kullanman gerekiyormuş benimde düğünüm varda o yüzden okadar dikkatli kullanıyorum ki cildin iyi görünüyor çünkü:)))))

ne güzell şimdiden tebrik ederim canım.. bir ömür boyu mutluluklar a.s.

çok sağollllllllllllll inşallah bayadır düğün günümüzü bekliyoruz çok güzel gelin olmak istiyorum inşallah olurumda..)))))

ne güzel mutlu sona az kalmış ..tabikide çok güzel gelin olursun makyajın çok önemli şansa bırakma profesyonel birisi olsun birde muhakkak saç povası yaptıropuyorumnanaktan ha bide düğün öncesi erken uyu iyi dinlen :1hug:

benimkınde germanyum falan yok bence
kac gundur suruyorum tık yok

jayjay cım sitesinden alsana bak benian satan firmayı denemek için telefon açmış geri iade edicem demiş hiç sorun çıkarmamışlar. memnun kalmazsan 1 ay içinde iade edersin..

X