Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

pink videoları bı ızle derım
aslında yapabılen dr da hıcbır rıskı de yok juvederm dolgunun
yanaga koyduracaksın ama nasıl bır uygulama?
yuvarlak cıkık yanak mı ıstıyorsun
yoksa lıft etkılı verev uygulama mı?
verev yuzunu toparlar yukarı dogru
ama gozaltına etkısı olsa bıle az olur

kızlar bende face roller alıcam.bu sayfada en üstte reklamı var.oradan mı sipariş versem acaba?CADIARZUoradan

al gitsin famille
paramız sonra bize care oluyor mu valla tüm paramı bu tarz ıslere yatırıyorum
aman ya ınceldıgı yerden kopsun
gulay da almıs ya kızcagız memnun da kalmıs
ben de alıcam

jayjay ben gittigidiyor'dan aldım ama o zaman bir tek orası satıyordu. Şimdi pek çok farklı yerde var ama ben tekrar alsam yine aynı kişiden alırdım...

bende sitesiden sipariş verdim p.tesi elimde olucak. gülay memnunmusun her gün kullanıyormusun kullandığından bu yana değişiklik varmı ayy çok sordum galibabilmiyorumkismile

Jayjay şu gözümün alt kısmı biraz dolsun istiyorum. Yani elmacık kemiğinin orası. Yuvarlak yüz yaşlı yüzü demek değilmidir? Benm bildiğim genç yüzü üçgen olur. Bende ona göre istiyorum. Çok yukarda olmasın Bülent Ersoy gibi.. Ayy bilmiyorum belkide bana dolgu olmaz. Çünkü öyle bariz bi ıçöküklüğüm yok. Sadece gözalt problemli vede hafif bi gülme çizgisi var. Onun haricinde ne kırışıklık ne mimik çizgileri var.Yüzümde değişen bişeyler var ama bende anlamadım ne? 4 sene öncesi ile şuan çok farklı. O zaman yüzüm daha küçük dar ve daha güzeldi. Ama hatırlıyorumda beni güzel yapan o elmacık kemiğimin dolgunluğuydu. Yanaklarım çok dolgun olmasada güzeldi

bende sitesiden sipariş verdim p.tesi elimde olucak. gülay memnunmusun her gün kullanıyormusun kullandığından bu yana değişiklik varmı ayy çok sordum galibabilmiyorumkismile

anifora ben çok memnunum... Şu germanyum maddesinin dışında bu aletin masaj özelliği çok işe yarıyor gibime geliyor benim. Hani nasıl aerobik yapınca incelme ve daha zinde hissetmek dışında insanın bacakları, karnı ve kalçasındaki cilt de düzeliyor bu da yüzde öyle bir etki yapıyor. Birkaç gün kullanmayıp atladığım oldu, aynı spor gibi... Bir de mesela hırs yapıp tek seferde 30 dk yapmıştım, aynı fiziki hareket gibi olumsuz etkisi oldu o dinlendirici etkisi kayboldu. O yüzden ben günde 1 sefer ve 15-20 dk'yı geçmiyorum, arada 1-2 gün de cildimi dinlendiriyorumŞeniz

anifora ben çok memnunum... Şu germanyum maddesinin dışında bu aletin masaj özelliği çok işe yarıyor gibime geliyor benim. Hani nasıl aerobik yapınca incelme ve daha zinde hissetmek dışında insanın bacakları, karnı ve kalçasındaki cilt de düzeliyor bu da yüzde öyle bir etki yapıyor. Birkaç gün kullanmayıp atladığım oldu, aynı spor gibi... Bir de mesela hırs yapıp tek seferde 30 dk yapmıştım, aynı fiziki hareket gibi olumsuz etkisi oldu o dinlendirici etkisi kayboldu. O yüzden ben günde 1 sefer ve 15-20 dk'yı geçmiyorum, arada 1-2 gün de cildimi dinlendiriyorumŞeniz

çok teşekkür ederim canım memnun olmana sevindim benimkide yarın geliyor kaydirigubbakcemile5 ilk deneyimi paylaşırım kaydirigubbakcemile5

Face Roller 6 farklı masaj modu ile masajın insan üzerindeki bütün olumlu etkilerinden faydanaılmasını sağlayacak şekilde YÜZE MASAJ YAPAR.
Face Roller 2 adet kalem pille çalışır. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

mersi :ecrin_bebek:

Kızlar ben aldım kullanalı 1 hafta oluyor... 2 tane AAA pille çalışıyor, vücut ısısıyla o germanium maddesinin aktif hale geldiği söyleniyor. Aynı vücut masaj aletleri gibi cilde titreşimler veeriyor. Jayjay'in bahsettiği içi boş ahşap ççubuk gibi olanlarını görmüştüm ben de almadan önce araştırırken. Onlar bunun gibi titreşim vermiyor ve pille çalışmıyor. Ama onlarda bu maddeden çok daha fazla var sanırım.

Etkilerine gelince... Annemle ablam kırışıklık için denediler, bense şu dermaroller tedavime ilave olsun diye. Hepimizin ilk kullanımda yüzü peeling yapmış gibi 1 ton aydınlandı. Çok dinlendirici ve rahatlatıcı şekilde masaj yapıyor. Uzun vadede düzgün kullanılıırsa biraz da incelteceğini düşünüyorum çünkü masaj yapıyor alet. Kırışıkları hafifletti ve gözaltı torbalarına da epey fayda etti. Bence sebebi yüzdeki mikrodolaşımı canlandırıyor olması. Sağlam birşeye benziyor, öyle birkaç kullanımda gidecek gibi değil.

Yüzünde toparlanma ve kırışıklarında uzun vadede azalma isteyenler, yorgunluk ifadesinden kurtulmak isteyenlere öneririm kızlara.s.

Gülayb teşekkürler ne güzel bilgiler vermişsin.. Yüzünde gezdirirken nasıl bir his veriyor, yani soğuk sıcak, yapışkan vb. titreşim haricinde başka bir his var mı? Bir deinceltir demişsin ya korktum açıkçası, ben yüzümün dolgun olmasını istiyorum... boshayallersmile

gulay merhaba
nereyı ınceltıyor bu cıhaz?bı de selulıt fılanda da etkılıymıs
canım sana zahmet bı karnına bacaklarına uygulasan? belkı ıyı bı sonuc verıcek?

Gülayb teşekkürler ne güzel bilgiler vermişsin.. Yüzünde gezdirirken nasıl bir his veriyor, yani soğuk sıcak, yapışkan vb. titreşim haricinde başka bir his var mı? Bir deinceltir demişsin ya korktum açıkçası, ben yüzümün dolgun olmasını istiyorum... boshayallersmile

Yüzde gezdirirken bir süre sonra çok rahatladığını hissediyorsun, hafiften uykun geliyor hatta... Öyle yapışkan, sıcak, soğuk hani rahatsız edici bir hissi yok sadece titreşimleri hissediyorsun. İnceltir derken toparlamayı kastediyorum canım, dolgunluğu bozmaz bence tam tersine toparladığından katkıda bulunur aynı vücut egzersizleri gibi...kaydirigubbakcemile5

gulay merhaba
nereyı ınceltıyor bu cıhaz?bı de selulıt fılanda da etkılıymıs
canım sana zahmet bı karnına bacaklarına uygulasan? belkı ıyı bı sonuc verıcek?

selam jayjay. inceltme/toparlaması bence yüzdeki ödemi atmasıyla ilişkili. Yaptıktan sonra ertesi günler cilt daha toparlanmış, iyi bir uyku çekip dinlenmiş gibi oluyor. Ama vücuda selülitlere filan uygulandığını bilmiyordum. Ufak bir alet olduğu için uygulaması biraz uzun sürer gibime geldi ama uygun bi zamanında deneyip yazarım canım saolasınsempatiksalakcinni

benim ürünüm kargonun azizliğine uğradı yaa hala gelmedi dün gelmesi gerekiyordu eve bağlandım on kere kargo şirketini aradım yanlış adrese götürmüşler. çok sinir oldum.. bugün gelmezse g.d den sipariş vericem.. bu arada gülaycım senin gg den aldığın satıcıyı buldum 60 tl.ye satıyor. satıcının aldığı yorumlara bakarken senin nick ini gördüm yanılmıyorsam aynı nick i kullanıyorsun dimi.. bugün akşama kadar gelmezse senin aldığın satıcıdan alıcam canım

gülaycım ürünü ilk kullanan sen olduğun için sorularım bitmiyor sende hepimize tek tek cevap veriyorsun yardımların için teşekkür ederima.s. yine bir sorum olucak önceki mesajımda da yazmıştım benim ürünüm kargonun azizliğine uğradı 2 gündür evde bekliyorum bu saatten sonra da gelmez allahtan kapıdan ödemeli tercih etmiştim:nazar: neyse gg. den almaya karar verdim satıcıya msj attım. ürün çin malımı, mondia sitesinde satılan ürünün aynısımı diye sordum. ürün çin malıdır % 100 orjinal ürün ve sitedekinin aynısıdır diye cevap yazmış. ama çin malı diyince kafam karıştıbenneyaptımki çünkü ben burdaki reklamı çıkan siteyi aradığımda bana ürünün kesinle japon malı olduğunu söylemişlerdi :1shok: canım sormak istediğim sana gelen ürün çin malımı yoksa japon mu?

anifora japın malıdır demedım ben-benım ıcın dıyorsan
ben germanyumun bu konuda kullanımını bulan japon bır drmus dedım
kutusu nasıl?aynı mı urunun ana satıs fırması ıle?
cın malı olabılır benım usa malı bazı kozmetıklerım bıle cin malı
ucuz ıs gucu nedenıyle bırcok marka urunlerını orda uretır vıctorıas secret dahıl
gulay canım ya benım merak ettıgım sey cıhaz tıtresımlı mı?
kac dugmesı var ısı verıyor mu?yapıskan his demis arkadaslar o nasıl bırsey?
icinden bırsey mı akıyor?

anifora japın malıdır demedım ben-benım ıcın dıyorsan
ben germanyumun bu konuda kullanımını bulan japon bır drmus dedım
kutusu nasıl?aynı mı urunun ana satıs fırması ıle?
cın malı olabılır benım usa malı bazı kozmetıklerım bıle cin malı
ucuz ıs gucu nedenıyle bırcok marka urunlerını orda uretır vıctorıas secret dahıl
gulay canım ya benım merak ettıgım sey cıhaz tıtresımlı mı?
kac dugmesı var ısı verıyor mu?yapıskan his demis arkadaslar o nasıl bırsey?
icinden bırsey mı akıyor?

jayjaycım hani ilk mesajlarımda yazmıştım ya , burda reklamı çıkan siteyi arayıp ürünün menşei ni sordum bana kesinlikle ürün japon malı demişlerdi dün elime geçmesi gereken ürün gelmeyince aynı ürünü g.g de gördüm satıcıya mesaj attım sordum ürün çin malı sizin sitede gördüğünüz ürünün aynısı dedi o yüzden kafam karıştı çünkü g.g deki satıcıda ürünün mondia olduğunu söyledi tam gg den sipariş vericektim ki kargo geldi.
ilk önce şunu belirteyim burda reklam veren siteden gelen ürün made in PRC yani çin malı ürünü satanlar herşeyden bi haber.. neyse hemen ürünü denedim .jayjaycım ürün titreşimli ama çok hızlı bir titreşim değil 6 tane hız fonksiyonu tek düğmesi var . ürünü kullandıktan sonra yüzde bir rahatlama oluyor uzun vadede bende gülay gibi masaj etkisiyle bir canlanma olacağını düşünüyorum. ilk izlenimim bu. şu an için başka bir ektisini görmedim bakalım daha sonra farklı gelişmeler olursa yazarım.. birde ürünle ilgili dikkatimi çeken şu oldu kutudaki yazılanların tamamı türkçe garanti belgesi burda reklamını yapan firmanın garanti belgesi cihazın üzerinde face roller dan başka hiçbirşey yani ne marka adı ne germanium hiçbirşey yazmıyor o yüzden ürüne burda kutu yapıldığı izlenimine kapıldım çünkü çinden gelen mallara bu tarz şeyler çok yapılıyor adamlar 3-5 kuruş verip süslü kutular yaptırıyorlar. o yüzden almak isteyenler g.g den alabilirsiniz şu an ordaki fiyatı 60 tl yada ebay

canım bır arkadasım dur alma dememe ragmen gıttı ebaydan aldı
bak sen sımdı 6 hız dugmesı dıyorsun onunkınde tek dugme varmıs
demek kı ebaydakıler zır sahte !
sen gg den mı aldın yoksa kendı sıtesınden mı?
cok ılgınc germanyumdan bahsetmemesı
acaba ebaydakı o japonlardan pahalı olandan mı alsak
hanı 300 dolar olandan
barı ıcınde germanyum oldugu kesındır

anıfora senınkının kutusunun resmını bıze ccekebılır mısın
ıyıce aklım karıstı ben de alıcam yaa
gozaltında nası bır hıs verıyor?

X