eymen talham dilini çıkarıyo?

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
arkadaşlar benim bıdık oğlum bi kaç gündür dilini on saniye dışarda tutuyo neden acaba sizinkiler yapıyomu?ama çok tatlı görünüyo :)

şirinlik yapıyodur annesi niye olucak.allah bağışlasın miniğini.

evet canım bizim oğlan da uzun süredir yapıyo. bebeklerin dil gelişimiyle alakalıymış bu.bir degide okumuştum. ağlama dil gelişiminin başlangıcı, agulama, dil çıkarma da bunun göstergesiymiş.

evet canım bir haftadır bizim oğlanda yapıyor hatta dilini çıkarıp tükürük saçıyor etrafa bayılıyoruz o haline gittikçe yenilesi bir hal alıyor bebişlerimizsırnaşık şey

iyi bari geliştirsin dilini fındığım çok tatlı yaaa maşşallah :)

6 ay dolunca yavaş yavaş giriyor o dil içeriye :))
gerçi ben bu aralar dedemizin az uğruyor olmasına yormuştum ama :))
her geldiğinde çınarın karşısına geçip dil çıkartıp körliycen mi beni diye soruyordu
bu aralar sık gelemedi de oğluş unuttu diye düşünmüştüm :)))

bu arada bir taraflarımıza bişeyler bulaşsa kaygana kayınpederden bilcez galiba :))))))

zeynep te dilini çıkarıyor hanimiş kzımın dili deyince de çıkartıyordu ama bir kaç gündür yapmıyor yavrum ateşle uğraşmaktan
ben de yeğenim burdayken o öğretti de yapıyor maşallah çok zeki hemen kaptı olayı diye sevinmiştim meğerse hemen hemen her bebekte var bu olay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…