Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bunları düşünme canım hatırladığım kadarıyla 5. Gün 5 embriyon mu ne vardı bu çok güzel birşey Rabbim kalanlara hayat versin tekrar sıfırdan başlayan insanlar var sana verilen umutlara haksızlık etme zaten bizi yıkan negatif değil hayyallerimiz çok geçmiş olsun bir dahaki ay tekrar başla

Bende 2.aşılamamda gebe kaldım. Doktor düşük yapacaksın desede konduramadım. Gözümün önünden gitmez hala. Allah kimseye yaşatmasın.

7 embriyom geldi 5.güne. 5i çok iyi kalitede dediler. Birini transfer ettiler, 3ü donduruldu. Pişmanım keşke 4ü dondurulsaydı. Doktorum transfer sonrası gelip bu embriyodan gebelik oluşur oluşmazsada hiç canını sıkma geride 3 tane çok güzel embriyo var demişti. Kanla kesinleşsin önüme bakıcam zaten. Rabbim yardımcımız olsun. Desteğin için teşekkürler ederim.

İşe yarar mı canım peki bu ilaç ile içsem sorun olur mu
Ise yarar duzenli kullanınca kistleri yok ediyor ama ilacinda var ona doktor karar vermeli ablam ameliyatlikli bir ay sonra buyume olursa ameliyat yapacam dedi sogan suyu ile kisti kaybolmuştu ilac vermedi bide buyumesine bakicam diye sonra adam sordu nasil gitti diye oda sogan suyu içtim dedi bende 2 kere 2 dönem ictim ama ilacsiz doktoruna sor derim ama soğanın zarari olmaz cunku hep hayatimizda topiklerde tecrubeliler vardir

Anladım canım çok teşekkürler ben yorumlarda okudum adet düzenliliği durumunda içildiğinde kiminde kist oluşmuş adeti düzensizleşmiş kafam karıştı o yüzden

Hatta dondurulmuşların tutma şansı daha yüksek diyorlar hiç sıkma canını inşaAllah yaşın gençtir ben 38 hatta 39 olucam şuan 2 embriyom var dondurulmuş genetiğe gitti sağlıklı gelicekler mi onu bile bilmiyorum
Sana maşaallah
Ne insanlar var yaşı ilerlemiş rezervi bitmiş

26 yaşındayım bende. Bölüm sekreteride tedavi öncesi bi sohbet arasında dondurulmuş transferde başarı oranımız daha yüksek demişti. Ama inan ki rabbim ol dedikten sonra embriyo kalitesiymiş yaşmış hiç bi önemi kalmıyor. Benim doktorum genelde umut vermek istemez. Bana öyle kesin konuşmuştu ki tutar diye. Embriyoya çok güvenmişti. Aynı zamanda 3 doktor daha bu transferden gebelik gelir dediler. Bazen umutsuz oldukları embriyo tutunup sağlıklı gebelik oluşuyor. Rabbimin hikmeti. Ne zaman isterse o zaman veriyor işte. Hiç canını sıkma. İnşallah genetik sonucu temiz çıkar ve tedavin başarılı sonuçlanır.

İnşallah senin de olur canım benim Peki sen soğan kürü denedin mi bu ilac işe yarar mı canım
Ben sadece ilacı kullandım canm geçti. Benm de rahim ince olduğu için bu ay donduracaz diğer ay transfer. İnsallahhh hepimiz bebişimize kavuşuruz

Canim aradilar 11 tane dollenmis ama diyor transfer edilmeyebilirsin dedi doktor oyle not etmis. Pazartesi belli olcakmis kaliteleride belli degilmis
Kaliteleri daha belli olmaz canım. 4. 5. günde bi bilgi verebilirler. Bölünme aşamasında şu an. Doktorun muayene etmek isteyebilir. Benim doktorum ultrasonla kontrol edip öyle karar vermişti transfere. Ohss riski olabilir, rahim incelmiş olabilir diye transfer için beklemek istenebilir.

Ben sadece ilacı kullandım canm geçti. Benm de rahim ince olduğu için bu ay donduracaz diğer ay transfer. İnsallahhh hepimiz bebişimize kavuşuruz
Canım inşallah bidahaki ay sorunsuz transfer olur ve tutar hayırlısıyla bu ay kist olduğu için bekledik bi sonraki ay da rahim inceliği derler hep bişey yine hamdolsun inşallah bidaha ki ay sorunsuz transfer okur tutsunda geç olsun

Canim dun dokttor cagirmisti kan sonucuma bakmisti hayirlisi olsun ne diyeyim. Senin icinde insallah vardir canim diyecek sey bulamiyorum herseyin hayirlisi dmekten baska

mesela ben ohss riski olduğu için iptal edildi bu ay çok değişik yolda kalmışım hissi hala sokundayim

Bugün son kontrolümü oldum bu akşam çatlatma iğnesi pazartesi toplama işlemi cumartesi transfer olacakmış ama benim çok karın şişliği ve gaz problemim var normal mi kızlar bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…