Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Herkese merhaba.bende mayısta 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum maalesef tutmadı bi ay sonra kimyasal gebelik yaşadım. 31 temmuzda histereskopi oldum rahimde çökme varmış o düzeltilip çizik atıldı.histereskopi ile birlikte 16 gun estrafom ve 16.gunden sonra duphaston ekledi adeti bekliyorum 5 günüm filan var.adet ile birlikte 2.transferim olcak 2 tane 5.gün 1 tane 4.gün dondurulmuş transfer edilecek.bu sefer serum takviyesi de yapılacak bakalım.suan 4 tane 5.gün 1 tane 4.gün dondurulmuş embriyon var.Allahim hepimizi sevindirsin insallah

Herkese merhaba.bende mayısta 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum maalesef tutmadı bi ay sonra kimyasal gebelik yaşadım. 31 temmuzda histereskopi oldum rahimde çökme varmış o düzeltilip çizik atıldı.histereskopi ile birlikte 16 gun estrafom ve 16.gunden sonra duphaston ekledi adeti bekliyorum 5 günüm filan var.adet ile birlikte 2.transferim olcak 2 tane 5.gün 1 tane 4.gün dondurulmuş transfer edilecek.bu sefer serum

canım sen ve diğer tecrübeli arkadaşlara souyorum transfer öncesi ve sonrası nelere dikkat etmeliyiz bilgisi olanlar paylaşabilir mi?

canım sen ve diğer tecrübeli arkadaşlara souyorum transfer öncesi ve sonrası nelere dikkat etmeliyiz bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
Canim ben transfer yapıldı 1 saat hastanede dinlendim sonra 2 saatlik yol gelmek zorundaydım evime geldim.genellikle yattım arada bi kalkıp 10 dk yürüdüm 1 haftam böyle geçti iş yapmadan hafif yürüyüş yaparak sonra ise başladım benim tutmadı ama benim transferden 1 gün sonra 40 derece ateşle uğraştık sanırım ondan tutmadı.simdiki transferde daha tecrübeli olunca ne yapılanı bilmek daha rahat oluyor.bu sefer bana takviye serum verilcek bagisiklik güçlendirici. Okuduğum bi sayfada transfer öncesi kabak çekirdeği ananas avakado ve kemik suyu içmeyi öneriyor.sonrasindada stres olmamak için ben bolca komedi filmi, puzzle ve mandala boyama kitabi aldim bunlarla oyalanip zamanın daha çabuk geçmesini sağlayacağını düşünüyorum

Canm ben rahim duvarını kalınlaştırmak için nar suyu içiyorum. Hazırlık için. Ayrıca önceki transferimde ananas yemiştim. Ceviz badem kuru üzüm tüketmiştim.

Havuç ye canım bol bol. Katı meyve sıkacağın varsa suyunu da içebilirsin.
Canm ben rahim duvarını kalınlaştırmak için nar suyu içiyorum. Hazırlık için. Ayrıca önceki transferimde ananas yemiştim. Ceviz badem kuru üzüm tüketmiştim.
çok teşekkür ederim kızlar o zaman başlayayım yavaş yavaş beslenme takviyesine ananas ve cevizi yapayım en azından nar suyu canım hazır içecekmi kullanıyorsun

Bende dün adet oldum transfer hazırlığına başlıyoruz. Geriye sayım başlıyor Rabbim emeklerimizin karşılığını versin
Ne güzel. Benim daha genetik sonuçlarım beklenecek. Uzayacak diye endişeleniyorum. Ay sonu yada eylülün ilk günleri adet olmam lazımdı. Sırf araya 1 ay girmesin diye geciktiricem adetimi.

3 aylık iğne mi vurundun yoksa ayda birkere luceib 3.75 mi yani aylıkipnelerdenmı

Ayda bir tane lucrin depot 3.75 kullandım.
3 tane iğne kullanmış oldum 3 ayda.
Haziranda histereskopi oldum .regl biter bitmez.temmuzda regl olmadım ama normal regl tarıhımde lucrin3.75 vurundun.sonrakı ay regl gunumebir hafta kala tarlusal kullandım.tarlusalla regl oldum yine reglın ıkıncı gunu kucrin 3.75 vurundum.şimdi bu ay reglımı beklıyorum kendiliğinden olcak mı bılmıyorum.bu ay da lucrın 3.75 vurunup bidakı ay reglınde transfer surecı baslayacak .sorunum :adenomyosizs

Konusmadık ,ben benim gibi bir ornek arıyordum sizi buldum sizin ilk tüp mü olcak .
İlk üç ayda kendiliğinizden adet oldunuz ve sadece son ay mı olmadınız ,dr a haber verdınız mı ,belki hamılesınızdır?:)
Öncelikle tedaviniz hayırlı olsun :) benim çikolata kistim var Kasım ayında tüp bebek yaptırdım yumurtalarım donduruldu. Hiç trasnfer olmadım 9 aydır. Kistim ilaçlarla büyüdü birde apse çıktı başıma. Doktor uzunca bir ara verdirdi. İlk lucrin iğnemi 25 Nisa’nda vuruldum. Son iğnemi ise 24 Haziran’da vuruldum. Hiç adet yaşamadım. Son iğnenin üzerinden tam 2 ay geçti adet olmadım yani. Bu hafta doktor randevum var bekleticekmi yoksa tarlusalla adrtmi gördürüp transfer hazırlığına başlayacağız bilmiyorum açıkcası :) benim ilk tüp bebek tedavim bu. Benimle başlayanlar son aylarında gebeliklerinin doğurdu doğuracaklar

Kısaca 25 Nisa’n son adet tarihim bugün 23 Ağustos o sürede hiç adet olmadım ne zaman olucam muamma :)

Haftaya iğnelere başlayacaktım. Kafamda şu gün başlasam şu kadar gün sonra opu olsam filan diye hayaller kurarken kromozom derdi çıktı başımıza.. Kromozom sonucu çıkana kadar geciktiricem adetimi. 1 ay fazladan bekleme süresi eklemek istemiyorum. Kromozom sonucu sıkıntılı çıkarsa ne yaparım bilmiyorum. Yine çok zorlanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…