Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

masallah Allah bagislasin. Bende 1 yillik evliyim. Bana da erken menopoz teshisi konuldu nasipse eylül ortasina dogru başlayacağız. Her ay gecikme oldugunda tedirgin oluyorum acaba erken menopoz dan mi oldu yoksa bebek mi var diye . Hem korku yasiyorum hem de sevinç . O yuzden de tup bebek simdilik umut kaynağım
İnşallah tutar ya benim yumurtalarım alındıktan sonra bana 4 çeşit vitamin ilaçları verdiler icemiyorum ne yapcam bilmiyorum bir zararı varmı yokmu bilmiyorum

Bankada Allah kısmet etmişse yuzde 90 tutar dedi
Bankada Allah kısmet etmişse yuzde 90 tutar dedi
Meraba hangi doktora gidiyorsun acaba Diyarbakır Antep falan mı profilde Urfa yazıyor da bir de yüzde 90 diyen doktor bana hiç inandırıcı gelmiyor nedense hiçbir sorunu olmayan insanlardan bile yüzde 40-50 arası tüp bebek

Meraba hangi doktora gidiyorsun acaba Diyarbakır Antep falan mı profilde Urfa yazıyor da bir de yüzde 90 diyen doktor bana hiç inandırıcı gelmiyor nedense hiçbir sorunu olmayan insanlardan bile yüzde 40-50 arası tüp bebek
Benim hiç bir sorunum yok tahliler normal eşim sperm normlar daha önce bir oğlum var 11 yaşında 24 yumurtada.12 tane birinci kalite embriyo dedi bunlari göz önünde bulundurarak söyledi daha önce başka bir doktora gitmiştim oda yüzde 80 sans vermişti İstanbul gittim oda aynı şekil olumlu konuştu evet Urfa'da yaptırıyorum Gürgan cilinik Timur Gürman

Merhaba dondurulmuş transfer olacağım lucrin 3.75 kullandım 3 ay fakat doktorum adet olup başlayacağız transfere dedi. Burda herkes lucrinle adet olmadan transfere başlamış. Kisti Baskıladıktan sonra adet olmak ne derece mantıklı çözemedim.
Birde son iğnenin üzerinden 2 ay geçti adet hala olmadım?? Bunu yaşayan arkadaşlar oldumu bilgi verebilecek olan varsa çok sevinirim.

Benim hiç bir sorunum yok tahliler normal eşim sperm normlar daha önce bir oğlum var 11 yaşında 24 yumurtada.12 tane birinci kalite embriyo dedi bunlari göz önünde bulundurarak söyledi daha önce başka bir doktora gitmiştim oda yüzde 80 sans vermişti İstanbul gittim oda aynı şekil olumlu konuştu evet Urfa'da yaptırıyorum Gürgan cilinik Timur Gürman
İnşallah hayırlısı olsun hakkınızda

Merhaba dondurulmuş transfer olacağım lucrin 3.75 kullandım 3 ay fakat doktorum adet olup başlayacağız transfere dedi. Burda herkes lucrinle adet olmadan transfere başlamış. Kisti Baskıladıktan sonra adet olmak ne derece mantıklı çözemedim.
Birde son iğnenin üzerinden 2 ay geçti adet hala olmadım?? Bunu yaşayan arkadaşlar oldumu bilgi verebilecek olan varsa çok sevinirim.
Bende adet olmuyorum ne icersem icim
İnşallah hayırlısı olsun hakkınızda
Amin inşallah çok umutluyum ama hayırlısı diyelim

Merhaba ben de lucrin 11.25 kullandım 3 aylık, 2 ay bitti 75. günde tedaviye başlayacağız yani adet olmamı beklemeyecek doktor. Ama ben lucrine rağmen regl gibi kanama yaşadım hatta kanamam fazla olduğundan yasmin de kullandım yeni bitti şimdi kanamam olacak yine. Baya karışık yani :)

Şimdiden gerginlik başladı. Düşük ve kimyasal gebelik olduğu için eşim ve ben kromozom analizi yaptırdık tüp bebek öncesi. Benim cinsiyet kromozomlarımda bi kaç yanlış dizilim mi varmış neymiş. Tam anlamadık eşimde bende. Tekrar kan aldılar. Ay sonu çıkacakmış sonuç. 6 Eylül gibi adet olmam lazım. O sonuçta sıkıntı olursa biyopsi yapılacakmış. İşlem uzayıp tüp bebek gecikirse diye gerildim. Bi yandan kötü bişey çıkarsa diye korkuyorum. Allah yardımcımız olsun.

Merhaba ben de lucrin 11.25 kullandım 3 aylık, 2 ay bitti 75. günde tedaviye başlayacağız yani adet olmamı beklemeyecek doktor. Ama ben lucrine rağmen regl gibi kanama yaşadım hatta kanamam fazla olduğundan yasmin de kullandım yeni bitti şimdi kanamam olacak yine. Baya karışık yani :)
Gerçekten ne kadar karışık mevzular. Bende adet olmuyorum 4 aydır :)) Gerçi tüp bebek öncesi lucrin kullananlar var birde benim gibi transfer öncesi kullananlar. Doktorlara teslim olmaktan başka çağre yok. Bende çikolata kisti var. Çikolata kistinde lucrin fayda sağlıyormuş baya okudum sitede.

Herkese kolayliklar diliyorum.. bende agustosta tedavimi başladim ve dondurup 2nci hastaliğima transferim ertelendi ohss riskim nedeniyle.. eylulde kismetse transfer olucak.. insallah olumlu da olumsuz da olsa guzellikle olur hersey :)

Gerçekten ne kadar karışık mevzular. Bende adet olmuyorum 4 aydır :)) Gerçi tüp bebek öncesi lucrin kullananlar var birde benim gibi transfer öncesi kullananlar. Doktorlara teslim olmaktan başka çağre yok. Bende çikolata kisti var. Çikolata kistinde lucrin fayda sağlıyormuş baya okudum sitede.
Bende de çikolata kisti var maalesef :KK43: ne illet bi hastalık bu ya. Ultra uzun protokolmüş benimki ama baya uzun sürdü vazgeçmek üzereyim :))

Bende de çikolata kisti var maalesef :KK43: ne illet bi hastalık bu ya. Ultra uzun protokolmüş benimki ama baya uzun sürdü vazgeçmek üzereyim :))
Herşeyde bir hayır var. Ben kısa protokol tüp bebek yaptırmıştım Kasım ayında iğnelerin dokuzuncu gününde opu oldum donduruldu buraya kadar sıkıntı yoktu. Transferi erteleyip 2 ay sonra olacaktım. Birden rahatsızlandım çikolata kisti olan yumurtalığımda apse olmuş. Günlerce ağrılar çektim sürekli iğne ilaç hastane üçgeninde uğraştım. Yumurtalarım dondurulalı 9 ayı geçti nerdeyse hiç trasnfer olamadım. birde üstüne ameliyat olucaktım az kalsın. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyorum artık. Bu çikolata kistide bende baya bi sıkıntı yaptı yani:))) bizede sabretmek düşüyor sadece sizi anlayabiliyorum yani :))

X