Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benim opum subatta oldu.mayısta transfer oldum tutmadı.sonra adenomyozist tespit edildi. Bu sefer 3 ay lucrın kullancam sonra yine dondurulmus transfer olcak nasipse
Aynen benim de lucrin 3 aylık olandan vurdular bana. Çabucak geçiyor zaten bi yan etkisini de görmedim lucrinin.

Yaklaşık olarak aynı şeyleri yasamisiz ama Rabbim den ümit kesilmez deyip bende eğer adet olursam tüp bebek için doktor a gidecegim tabi inşallah olmam
Ben bu ay boş geçiriyorum histereskopi dolayısıyla. Adet olunca başlıyorum hemen. Rabbim yardımcımız olsun.

Allah yardımcımız olsun canım işimiz zor valla
Opudan falan çok korkuyorum ben de
İnşallah çabucak geçer
Bende opudan çok korkuyordum, histeroskopi yapılırken anestezi yaptılar, kısmen o korkumu yendim. İlk kez narkoz alacak olmak endişe vermişti. Allah yardımcımız olsun.

Bende dondurulmuş transferi bekliyorum eylül başı gibi olur diye tahmin ediyorum adet olunca hazırlık başlayacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun buradan pozitif haberlerimizi vermeyi nasip etsin
Herkes sevinçli haberini paylaşsın inşallah bu ay. Rabbim işimizi rast getirsin.

Bende dondurulmuş transferi bekliyorum eylül başı gibi olur diye tahmin ediyorum adet olunca hazırlık başlayacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun buradan pozitif haberlerimizi vermeyi nasip etsin
Aynı durumdayız sizinle, ben dün adet oldum. Herhalde eylul’un ilk haftası transfer olur

Benimde büyük ihtimalle bu ay rahim filmi testler felan yapılacak büyük ihtimalle boş geçecek tabi başta herşeyin hayırlısı
Rahim filmi yapıldığı ay boş geçiyor, sonraki hengame için dinlenme sürecinden sayın. Bende histeroskopi sonrası boş geçtiği için dinleniyorum. Kafamda bu ayla ilgili hiç bişey yok. Adet başlar başlamaz bende başlıyorum Allahın izniyle.

Benim 3.günü bugun. Kontrole gidyorum. Transfer hazırlığına başlayacaklar. Bakalım nasıl ilaçlar verecekler merak ediyorum
ay verilen ilaçları bize de bıldırırsın bende cok merak edıyorum kişiye gore değişebilir ama yıne de genel bi bilgimiz olsun hayırlısıyla bebelerimizi kucagımıza alalalım Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…