Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

meraba arkadaşlar hepimizin tedavisi inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlanır hep birlikte seviniriz.. ben de bugün iğnelere başladım ilk tüp bebek denemem olacak eşimde sıkıntı yok benim yumurtalıklarda polikistik over yatkınlığı varmış her ay adet oluyorum ama yumurtalarım çok dirençliymiş sanırım onun dışında herşey normal gibi görünüyor

Merhabalar kızlar ben de tedaviye başlıyorum, ilk tüp bebek denemem olacak. Adeti bekliyorum bir kaç gün içinde olurum muhtemelen, sonra süreç başlıyor. İnşallah hepimiz o güzel haberi alırız ve mutluluğumuz tamamına erer adetin 2.günü gel dedi doktor nasıl olacak direk iğneye mi başlıyoruz kızlar???

Ben de aynı durumdayım canım yaklaşık 2 yıldır istiyoruz inşallah tedavilerimiz güzel sonuçlanır, sen ne kadardın istiyorsun

4 yılı aşkındır evliyim ben canım ama hiç pozitif görmüşlüğüm yok kısmet dedik bu zamana kadar geldik.. adetimin ikinci günü bugün, beni iğnelere başlattı bugün doktorum seninde öyle olur muhtemelen

Bendee aynı durumdayım benim de 5 haftalık kimyasal gebelik denildi düştü çok üzüldüm bende bugün muayneye gittim ve karar verdim

Bendeee Varımmm Bugün ilk defa muayne oldum ve Eylül de tüp bebek tedavisine başlıyoruz inşallah:)Yeşilköy Acıbadem olucak orası hakkında bilgisi olan var mı? Bir de 9450 tüp bebek artı 4500 ilaçlar diye fiyat verdiler. Bu fiyatlar normal mi?

banada doktor adetin 2.gunu gel dedi ama ignelerden bahsetmedi. Anestezi altinda yumurta toplanacak demişti yada bahsetti ben o an ki şokla hatirlamiyorum bile :)

ilk defa yaptiracagimdan bana gore normal fiyat ama tecrubeli arkadaşlar daha iyi bilir.

Ben bahçeci fulya da yaptıracağım, rahim dinlendirme yapıyorlarmış, 9.000 tüp bebek, ilaçlar, embriyo dondurma fln 15 bini geçer gibi

fiyatlar hemen hemen birbirine yakın sadece benim ilaçlarım raporla aldığımdan dolayı daha ucuza geldi ama kişisel olarak ilaç ve dozlar belirlendiği için senin nasıl olur bilemedim.. benim aldıklarımın normal fiyatı 6700 tl tutuyordu

nasil yani kendi igneni kendin mi yaptın ? Ya yanlis yerden vurduysan ne olacak

Hadi hayırlı olsun, inşallah güzel sonuçları da yazarsın buraya ben de kendime iğne yapamam gibi geliyor bakalım nasıl olacak

Tüp bebeğin en sevdiğim kısmı opu uyu uyan her şey bitiyor benim işkencem opu sonrası beklemek

Benim işkencem de transferden sonraki 10 gün.. tuttumu...
Ya tutmadıysa.. Ya tutar da kaybedersem..
Ya tutmazsa bir daha tedaviye başlamak zorunda kalacağım... Allah hepinizin yardımcısı olsun kucağınız sağlıkla dolsun inşallah.. benim 2 tüp bebek tedavisi negatif ile sonuçlandı.. yoruldum şimdiden kafam çok karışık allak bullak oldum... düşünmeye zamana ihtiyacım var...

Evet ilaçlar için ekleme yapılabilir dediler. Kişiye göre değişiyor dediler banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…