Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Hayırlısı olsun arkadaşım. Benim aşılamalarda iğne süreci 2 hafta sürmüştü, git gel git gel çok sabırsızlanmıştım.
teşekkür ederim canım. Bendede var heyecan sabirsizlik her gittigimde diyorum acaba ne durumdayım igneler ise yaradi mi falan sonuc ne olacak bugun igne vuruldugumun 6. günü mutlu son yakın inşallah

teşekkür ederim canım. Bendede var heyecan sabirsizlik her gittigimde diyorum acaba ne durumdayım igneler ise yaradi mi falan sonuc ne olacak bugun igne vuruldugumun 6. günü mutlu son yakın inşallah
Ben 4 gün iğne kullandım gittim. Hiç gelişme yoktu. Doktorum bi iğne daha ekledi. O iğneyi 5 gün kullandım. 9.günün akşamı çatlatma iğnesi yaptım. Embriyo gelişimini beklemek kolay olmuştu benim için. Transfer sonrası daha heyecanlı başladı.

bende bugün doktoru beklerken aklima geldi simdi zor duruyorum transferden sonra nasıl bekleyecem diyordum. Transferden sonra tutundu mu diye meraklanirim sonra o merak devam eder kese görüldü mu cinsiyet belli mi kalp atışları sağlık durumlari vs herhalde 9 ay boyunca böyle gidecek gerçi dereyi gormeden pacalari sivamis olmayam da. Allah bilir inşallah bizede isteyen herkese de nasip eder. Kaderimizde vardır

Ben hamile kalana kadar hamile kalcam ve bitecek sanıyordum resmen. Hcg yüksek çıktı sonra katlamasını bekledik, sonra kese gözüktü ama kaybettim maalesef. Hamile kalabilmekte mesele, sağlıkla doğurabilmekte. Rabbim bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alabileceğimiz gebelikler nasip etsin.

Gebelik testi pozitif çıkan arkadaşlar transfer sonrası neler yaptınız anlatır mısınız? Hep yattınız mı? Duş ne zaman aldınız? Nelere dikkat ettiniz? İlaç iğne ne kullanıyorsunuz?

Gebelik testi pozitif çıkan arkadaşlar transfer sonrası neler yaptınız anlatır mısınız? Hep yattınız mı? Duş ne zaman aldınız? Nelere dikkat ettiniz? İlaç iğne ne kullanıyorsunuz?
Ben ilk 2 gün yattım sadece sonrası ayaklandım normal hayata devam ama tabi öyle uzun süreli ayakta kalmadım tranferin ertesi günü duş aldım iğne kullanmadım jel ile hap vardı onları kullandım onlarda bugun bitti bitene kadar kullan demişti doktor yeme içme konusunda da ekstra bisey yapmadım normal her zamanki gibi beslendim

Sağlıkla ilerler inşallah arkadaşım.ilk denemenmiydi?

Ben transferden 1 gün önce pruluton depot diye bi iğne yaptırdım. Bugün tekrar yaptırdım. 4 günde 1 yaptıracakmışım. Estrofem diye bi ilaca başladım sabah 1 akşam 2 olarak onu içiyorum. Oksapar diye bi iğne verildi hergün o iğneyi yapacakmışım. Corasprin içiyorum sabahları 1 tane. Progestan yapıyorum 8 saatte 1. Daha önce 1 düşüğüm 1de kimyasal gebeliğim oldu diye mi acaba bunların hepsi, yoksa normal prosedür mü merak ettim..

Yani daha o evreye gelmedim ama gördüğüm kadarıyla herkese farklı şeyler uygulanıyor canım dielrim hayırl haberini alırsın ben mesela suanda gonalf kullanıyorum 225 dzou baya yüksek burada yazanlara göre canım sklmisti dün okuyunca ama dedim kendime tek yumurtadan olsa verecek olan Allah

Bende 225 kullandım canım. Hatta sonra başka bi iğne daha eklendi 75lik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…