Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Herkes memnun kalıcak diye bie kayide yokki siz memun olursunuz biz olmayız bahceci şikayet sayfası var yorumları okudum herkesmi aynı şeyden şikayet eder benim dr da cem bey ama yüzde yüz memnunmuyum değilim sistem hatası dediler silindiniz dediler herşey sil bastan dediler hazıran dediler olcak dediler eylül bitiyor daha transfer olmadım yumurtan cok güzel dediler sora yok olmadı opu iptal dediler yani herkes farklı düşüncede olabilir rabbim gönlüne göre versin inşallah
Ben kendi adıma bir para tuzağı görmedim allah hepimizin gönlüne göre versin

Bende 225 kullandım canım. Hatta sonra başka bi iğne daha eklendi 75lik.
Ama benim 225 e rağmen çok yumurtam yok 7 8 tane ancak kimsi de baya küçük inş bugün de vurulup yarın tekrar kontrole gideceğim dilerim hersey yolunda gider hepimiz için hatta bu aksam cetrotide diyr bir iğne daha vurulacagim sanrim yumurtalar catlamasin diyeymis

Gebelik testi pozitif çıkan arkadaşlar transfer sonrası neler yaptınız anlatır mısınız? Hep yattınız mı? Duş ne zaman aldınız? Nelere dikkat ettiniz? İlaç iğne ne kullanıyorsunuz?
Canim sacede transfer günü yattım onun dışında yatmadum ama ağır kaldirmadim yorulmadim. 3. Günümde 14 saat araba yolcuğuna yaptım. 3. Günümde duş aldım. İlk 3 gün ananas yedim progesteron iğne jel okşayarak estrofem kullaniyorum

Bu arada transfer bitti, hocaya sordum bittimi diye bitti dedi hocada. Ben bi an boş bulunup kalkıverdim masadan. Sonra hemşire geldi güldü sen niye kalktın hemen diye. 😂 Neden öyle bi saflık yaptım bilmiyorum. İçeri geçip yattım sonra 1 saat ama işlem sonrası hemen kalktım.
Hadi hayırlı olsun. İnşallah güzel sonuçlar alırsın

Ama benim 225 e rağmen çok yumurtam yok 7 8 tane ancak kimsi de baya küçük inş bugün de vurulup yarın tekrar kontrole gideceğim dilerim hersey yolunda gider hepimiz için hatta bu aksam cetrotide diyr bir iğne daha vurulacagim sanrim yumurtalar catlamasin diyeymis
Ben 225e ilaveten 75lik menopur kullandım. 5 gün sonra 14 yumurtam vardı opuda 9 tane toplandı. Sayıya çok takılma önemli olan kaliteli olması.

Canim sacede transfer günü yattım onun dışında yatmadum ama ağır kaldirmadim yorulmadim. 3. Günümde 14 saat araba yolcuğuna yaptım. 3. Günümde duş aldım. İlk 3 gün ananas yedim progesteron iğne jel okşayarak estrofem kullaniyorum
Teşekkür ederim canım. Bana ek olarak corasprin verdi bide doktorum. Pıhtılaşmam yok bakılmıştı ama önlem amaçlı sanırım.

Ben transferden 1 gün önce pruluton depot diye bi iğne yaptırdım. Bugün tekrar yaptırdım. 4 günde 1 yaptıracakmışım. Estrofem diye bi ilaca başladım sabah 1 akşam 2 olarak onu içiyorum. Oksapar diye bi iğne verildi hergün o iğneyi yapacakmışım. Corasprin içiyorum sabahları 1 tane. Progestan yapıyorum 8 saatte 1. Daha önce 1 düşüğüm 1de kimyasal gebeliğim oldu diye mi acaba bunların hepsi, yoksa normal prosedür mü merak ettim..
Kişiye göre doktora göre değişiyor sanırım transfer günü sadece göbekten bir iğne oldum onun dısında iğne vermediler sabah aksam içmek için duphaston isimli bir hap birde vajinal jel vardı işte vitamin kullanıyorum onun dısında başka birsey kullanmadım pazartesi kontrolüm bakalım ne diyecekler ne olacak yazarım yine buraya

Kişiye göre doktora göre değişiyor sanırım transfer günü sadece göbekten bir iğne oldum onun dısında iğne vermediler sabah aksam içmek için duphaston isimli bir hap birde vajinal jel vardı işte vitamin kullanıyorum onun dısında başka birsey kullanmadım pazartesi kontrolüm bakalım ne diyecekler ne olacak yazarım yine buraya
Güzel haberlerini bekliyoruz ❤️

X