Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ben kendi adıma bir para tuzağı görmedim allah hepimizin gönlüne göre versin

Bende 225 kullandım canım. Hatta sonra başka bi iğne daha eklendi 75lik.
Ama benim 225 e rağmen çok yumurtam yok 7 8 tane ancak kimsi de baya küçük inş bugün de vurulup yarın tekrar kontrole gideceğim dilerim hersey yolunda gider hepimiz için hatta bu aksam cetrotide diyr bir iğne daha vurulacagim sanrim yumurtalar catlamasin diyeymis

Gebelik testi pozitif çıkan arkadaşlar transfer sonrası neler yaptınız anlatır mısınız? Hep yattınız mı? Duş ne zaman aldınız? Nelere dikkat ettiniz? İlaç iğne ne kullanıyorsunuz?
Canim sacede transfer günü yattım onun dışında yatmadum ama ağır kaldirmadim yorulmadim. 3. Günümde 14 saat araba yolcuğuna yaptım. 3. Günümde duş aldım. İlk 3 gün ananas yedim progesteron iğne jel okşayarak estrofem kullaniyorum

Hadi hayırlı olsun. İnşallah güzel sonuçlar alırsın

Ben 225e ilaveten 75lik menopur kullandım. 5 gün sonra 14 yumurtam vardı opuda 9 tane toplandı. Sayıya çok takılma önemli olan kaliteli olması.

Teşekkür ederim canım. Bana ek olarak corasprin verdi bide doktorum. Pıhtılaşmam yok bakılmıştı ama önlem amaçlı sanırım.

Kişiye göre doktora göre değişiyor sanırım transfer günü sadece göbekten bir iğne oldum onun dısında iğne vermediler sabah aksam içmek için duphaston isimli bir hap birde vajinal jel vardı işte vitamin kullanıyorum onun dısında başka birsey kullanmadım pazartesi kontrolüm bakalım ne diyecekler ne olacak yazarım yine buraya

Güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…