Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cok dogru dedin canim rabbime binlerce kez sukurler olsun insallah sonuda guzel olur hepimiz icin rabbim hepimizin kucaklarini doldursun insallah

Ah canım benim ben ne diyim ozaman 13 yumurta 1 tanesi dölendi sadece üçüncü günde donduruldu transferimi bekliyorum bende canını sıkma hiç güzel düşün Allahın izniyle olur
Bende kendime kizdim canim sukursuz davrandim :-( insallah seninde transferin cok guzel sonuclanir rabbim saglikli hayirli bir evlat nasip eder canim

Bende kendime kizdim canim sukursuz davrandim :-( insallah seninde transferin cok guzel sonuclanir rabbim saglikli hayirli bir evlat nasip eder canim
İnşallah canım hepimiz güzel sonuçlar alırız ben yılardır mücadele ediyorum Rabbim yüzümüze gülsün bizde Anne olalım Allahım kimsenin elini boş bırakmasın isteyen herkese versin dualarım sizinle

Kızlar size bişey sorucam ya. Ben merional kullanıyoruö 225lik bugün iğneyi yapınca çok acıdı ve sanki iğne yeri kabardı morardı size de oldu mu hiç?
Bende de aynisi oldu. 1 hafta 10 gün morarmis haliyle kaldi . sonra gecti kendiliğinden. Benim hemen hemen her ignede morardi. Bunyesel yani

Ben iğnelere başladığımda tedavi gören bi kadın vardı. Benden önce başladığı halde yumurta gelişimi yoktu. Benim yumurta toplama aşamama gelindiğinde o arkadaşında tedavisine yanıt alınmadığı için son verildi. Öyle üzüldüm ki. Rabbim bizleri ne evladın yokluğuyla ne varlığıyla sınamasın.

Bende yılardır tedavi görüyorum canım embriyom oluşmuyor benimde birtane oluştu işte mucize gibi birşey yani transferim olucak onu bekliyorum rahim kalınlığımı inşallah rabbim yüzümüze güler bizde o duyguyu tadarız

Günaydın arkadaşlar ben şimdi kontrolden çıktım bugün adetimin 8. Tedavimin 7. Günü rahim kalınlığımın ince olduğunu söyledi doktorum 8 mm olması gerekirken benim 6,4 çıktı yarin tekrar bakacağız 7 ye çıkacak mi dedi biraz takıldı bu duruma benimde kafama takıldı tabii neden böyle oldu anlayamadım.ilk tedavim de çok iyi diyordu eski doktorum ne yapmam lazım bi tavsiyeniz var mi acaba?

günaydın nar suyu ii geliomuş diye duymuştum

Nar suyu iyi geliyor canim doktorun ilac vermemismiydi

Kızlaaar 17 yumurta toplanmıştı, 15 i embriyo olmuştu
ve 3. Gün aradıklarında 15 i de iyi durumda demişlerdi,
bugün 5.gün sadece 3 tane kalmış donduracaklar
Niye böyle oluyor acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…