Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar toplanan 16 yumurtamdan 15 I kaliteli cikmis ama 6 si dollenmis bizim sikintimiz morfolojiydi zaten cok korkuyorum 3. Yada 5.gune hic gelemezse dye dua edin bana lutfen :-(

Kizlar toplanan 16 yumurtamdan 15 I kaliteli cikmis ama 6 si dollenmis bizim sikintimiz morfolojiydi zaten cok korkuyorum 3. Yada 5.gune hic gelemezse dye dua edin bana lutfen :-(
Korkmana gerek yok canım bende de aynı durum vardı 3 tanesi 5.gun embriyosu oldu biri şimdi 2.5 yaşında oğlum 2.sini yeni transfer ettik sonucu bekliyorum.. stres yapma hep pozitif düşün güzel şeyler olsun inşallah...

Benim gbi olmaniz bana umut verdi suan insallah bende sizin gibi bebislerimi kucagima alirim

Canim allah hayirlisini versin. Canını sıkma. Benimde 17 yumurta toplandi. 11 i döylenmişti ama sadece 6 tanesi 3.Güne çıktı. ne yazlmışsa alnimiza onu yaşarız. Bunu bile goremeyenler var. sukur her halimize

Gittiğim tüp bebek merkezinde 7 8 aydır sadece bi yumurtası gelişsin diye tedavi olan hastalar vardı. Senin ne guzel 15 tanen toplanmış. 6 tanesi döllenmiş. Bu güzel bi olay. Ben her işlem sonucu allaha şükür namazı kıldım. Inanki cok kötü durumda olanlar var içini ferah tut

Ah canım benim ben ne diyim ozaman 13 yumurta 1 tanesi dölendi sadece üçüncü günde donduruldu transferimi bekliyorum bende canını sıkma hiç güzel düşün Allahın izniyle olur

Kızlar size bişey sorucam ya. Ben merional kullanıyoruö 225lik bugün iğneyi yapınca çok acıdı ve sanki iğne yeri kabardı morardı size de oldu mu hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…