eylülde tatil

hezaren82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
345
0
11eylül 15 eylül arası annem eşim ben ve 1 yasındaki kzımla tatile gideceğim. denizi temiz. derinleşmeyen kum olan.herşey dahil olan denizi ozamanlarda soğuk olmayan biryer tavsiye edermisniz

didim denizi mükemmel...reklama girmezse hotel de önerebilirim herşey dahil sistemi ile çalışan henüz 1 yıllık herşeyi ile yepyeni 5 yıldızlı bi hotel...

Son düzenleme:
:) sanırım sen kaldın. bana anlatabilirmisin. aile odası bulmam lazım benim. daha uyguna gelmesi için. yemekleri nasıl. denizi temizmi. derinmi.bebekle iyi olurmu. su bedavamı sezlong ücretsimi:)

:) sanırım sen kaldın. bana anlatabilirmisin. aile odası bulmam lazım benim. daha uyguna gelmesi için. yemekleri nasıl. denizi temizmi. derinmi.bebekle iyi olurmu. su bedavamı sezlong ücretsimi:)

o tarihlerde aile odası bulabilirmisin bilmiyorum...

yemekleri oldukça güzel denizi çok temizdi bizim kaldığımız dönemde...

otel çok temiz zaten 1 senelik bi otel herşey yeni...çocuk kulübü var...

şezlong havlu ücretsiz...internet sitesinden inceleyebilirsin...eylül 18-24 arası yine orda olacağım 1430 tl 2 kişi o tarihlerde standart oda şimdiden iyi tatiller

bu arada alttan ısıtmalı kapalı havuzu da var denize giremezseniz havuzu kullanırsınız

Son düzenleme:
bende o tarihlerde gideceğim ama akdeniz ve egede eylül ayında deniz anası olduğunu duydum bu konuda bilginiz var mı?:18:

desene aynı anda orda olacagız :)

Kızlar ben de Eylül 3-9 arası Venosa'da olacağım balayı için.. Otelin tüm yorumları olumluydu ve otelin Didim'in en iyi oteli olduğunu söylüyorlar.. İnşallah söyledikleri gibidir..

Merhaba;
Venosa beach resort didim bolgesinin en yeni ve en buyuk otellerindendir.zaten bolgede buyuk otel sinirli sayidadir.otel 24 saat hersey dahil konseptinde hizmet veriyor.2 acik havuz, kapali havuz, aquapark, 4 adet ala carte restaurantlar ve bir cok aktivite var. 13 dönüm arazi uzerinde denize sifir konumda ve harika bir plaji var.didim bölgesinde tereddutsuz tavsiye ettigimiz otellerimizdendir.bilgi ve rezervasyon icin http://www.mastertur.com.tr/venosa-beach-resort sayfamizi inceleyebilirsiniz.
Saygilarimizla
MasterTur

Bende kayınvalıdem eşim ben ve 2yaşindakı kızımla antalyaya gidicem.daha öncede eylülün ilk haftası gitmiştik alanya okurcularda bir otele.hava ve deni sıcaklığı cok iyidi.o yuzdrnde bu sene eylül 15de gidicem

1 ay sonra tatile gitmeyi düşünüyorum, o zamana kadar incelmem lazım bir önerisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…