Eylül bebeğe ya şafi (acil)

Zeynep bebek için de yasin okuyorduk ya hani..Fazla okundu. 238 tane okunmuş yasin suresi var elimde. Eylül bebeğin şifası için veriyorum onları da. Duasını yaparsınız siz. Allah şifa versin ona da herkese de.
Allah kabul etsin canım Allah razı olsun
Çok teşekkürler ben 1 saate abdest alıp bağışlarım inşallah

Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah Eylül kızımıza yeni gördüm bitmiş dua edicem inşallah iyi olacak prenses

Bağırsak da çok az bir yapışıklık kalmış kızlar çok azzzz ameliyat olmasına şu an için gerek kalmadı inşallah tamamen geçer bu şekilde. Normalde bugün için biz kesin gozuyle bakıyorduk ameliyata çünkü bağırsakları bayağı şişti. Çok şükür dün Rabbimize sizlerle el açtık ne kadar merhametli Allah'ım inşallah tamamen geçmesini de nasip etsin dualarınızı eksik etmeyin Allah razı olsun hepinizden. Taburcu olduğunu da yazariz inşallah

Yaa cikilotam çok se indim şimdi ebnde cinnete yazmıştım
Çok şükür içim rahatladı Eylül zaten çok çok güçlü inşallah kısa zamanda taburcu da olacak
İnşallah tamamen geçecek
Yine biz aklımıza geldikçe buradan dua edelim daha güzel haberlerini alalım

İnşallah cemosum inşallah şöyle kocaman bir maşallah inizi alırız şükre doymadım sabahtan berii

Çok şükür inşallah hemencecik iyileşir

rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah canım benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…