Eylül bebeğe ya şafi (acil)

Enfeksiyona bağlı ateş yükselmesiyle havale geçirip hastaneye yatışımız oldu, enfeksiyon sebebi araştırılırken zatürre olduğunu öğrendik. Ardından rota virüsü ve ona bağlı kısmi bağırsak tıkanıklığı.. 4 gündür beslenmiyor ve yarın kritik bir gün 😔 dua edin lütfen ameliyata gerek kalmasın. Şuan kan şekeri 50, satürasyonu 70/80 civarı. 70.000 ya Şafi başlatıyorum yarına kadar. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin

Hanımlar Eylül bebek için yarın öğlene kadar edebildiğimiz kadar ya şafi okuyalım inşallah.
lütfen destek olun hayırlısı ile şifa bulsun.
Bismillahirrahmanirrahim
Ya şafi c.c 70.000

1.000 aldım.
kalan 69.000 ya şafi 🤲
Rabbim Ya Şafi ismi hürmetine Şifa versin inşallah 🤲 dualarım Eylül Bebekle

Şimdi gördüm ben mesajı çok üzüldüm katkım olsun isterdim 😔 rabbim şifa versin Eylül bebeğe dualarım onunla🤲🏻

Haberler pek iyi değil. Eylül'ün bağırsağında çok az bir tıkanıklık kalmıştı o yapışıklık düzelmeye çok yakındı biliyorsunuz burada sevindik. Tedaviye bir yere kadar cevap vermişti. Tedavinin de bir süresi var ama hortum çıkarılıp beslenmeye geçmesi gerekti az az. Bağırsağında durumuna bakilacakti. Ama beslenmeden sonra yeniden tıkanıklık çoğaldı. Karın şişti. Yeniden başa dönüldü. Doktor tek çözümün ameliyat olduğunu söylemiş ama ameliyat çok çok riskli. Kararı cinnete bırakmış. Cinnet asla ameliyat olmasını istemiyor. Rabbim hayır etsin. Şu an enfeksiyon durumu ortadan kalkınca taburcu olup sıvı beslemek istiyor kızını. Psikolojisi hiç iyi değil. Başka yerlere daha gosterecek.

Siz hepiniz ne zaman ihtiyaci olsa Eylül'ün yaninda oldunuz dua ettiniz hic tanımadan bilmeden. O yüzden bunlari da bilmek hakkınız. Hiç okumayan arkadaşlarımın bile bir amin demesi ihtimali için hep durum güncellemek istiyorum Allah bin kere razı olsun. İnşallah bütün bunlar hatirlayamadigi dönemde kalsın. Eylül doğduğundan beri savaşıyor. Dua etmenin gücü küçümsenemez. Elimizden gelen Allah'tan istemek. Rabbim eylüle ve Eylül gibi hasta olan bütün çocuklara şifa versin. Hayırlı sağlıklı nice ömürler nasip etsin ve ailelerine de görmeyi nasip etsin. Biz de Şahit olalım

Ya şafi için 70.000 başlatıyorum

10.000 aldim

Kalan 60.000

Haberler pek iyi değil. Eylül'ün bağırsağında çok az bir tıkanıklık kalmıştı o yapışıklık düzelmeye çok yakındı biliyorsunuz burada sevindik. Tedaviye bir yere kadar cevap vermişti. Tedavinin de bir süresi var ama hortum çıkarılıp beslenmeye geçmesi gerekti az az. Bağırsağında durumuna bakilacakti. Ama beslenmeden sonra yeniden tıkanıklık çoğaldı. Karın şişti. Yeniden başa dönüldü. Doktor tek çözümün ameliyat olduğunu söylemiş ama ameliyat çok çok riskli. Kararı cinnete bırakmış. Cinnet asla ameliyat olmasını istemiyor. Rabbim hayır etsin. Şu an enfeksiyon durumu ortadan kalkınca taburcu olup sıvı beslemek istiyor kızını. Psikolojisi hiç iyi değil. Başka yerlere daha gosterecek.

Siz hepiniz ne zaman ihtiyaci olsa Eylül'ün yaninda oldunuz dua ettiniz hic tanımadan bilmeden. O yüzden bunlari da bilmek hakkınız. Hiç okumayan arkadaşlarımın bile bir amin demesi ihtimali için hep durum güncellemek istiyorum Allah bin kere razı olsun. İnşallah bütün bunlar hatirlayamadigi dönemde kalsın. Eylül doğduğundan beri savaşıyor. Dua etmenin gücü küçümsenemez. Elimizden gelen Allah'tan istemek. Rabbim eylüle ve Eylül gibi hasta olan bütün çocuklara şifa versin. Hayırlı sağlıklı nice ömürler nasip etsin ve ailelerine de görmeyi nasip etsin. Biz de Şahit olalım

10.000 aldim

Kalan 60.000
5bin tane aldım

65.000😢

10.000 aldim

Kalan 60.000
500 aldım 🤲🏻😔

Her zaman ve hepimizden Allah razı olsun böyle durumlar olunca benide etiket yaparmısınız elimizle destek olamıyoruz kalbimizle olalım dualarımız da ihmal etmeyelim inşallah 🌹
Tabi ki ben toplu etiket yapmayı çok beceremiyorum Bonus Bonus dan rica ettim ilk sayfadakileri yapabilir mi diye. Görür birazdan. Çok sağolun

X