Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Sanırım çatladı :)) üşenmedim gittim test yaptım ilk foto şimdi ikincisi akşam üzeri yapmıştım
Hergün aynı saatte yapmak lazımzaten gün için bazen düşüyor lh bazı saatlerde yükseliyor.siz gebelik testi yaptınız mı adetiniz yakın mı

Yok gebelik yapmadım 19 eylülde benim adetim, 8 gün var.
Peki erken yumurtladın mı ilk yükselmesimiydi bu çünkü bazen böyle durumlar olabiliyor heveslendirmek istemem ama olasılıklar bir dizi bir de bunlara ek olarak kist oluşumuda görülebilir denilir bu iki seçenekte mümkün onnedenle saatlere dikkat ederek bir takip yap imkan varsa bir Dr ile görüş durumu anlat muayene ol en azından daha iyi olur

Kuzum hiç bilmiyorum dün gece de hep bir şeyler okudum bazı insanlar periyotlarına 4 gün kala bazıları geçtikten sonra öğrenmiş ben son 4 kala test yapmaya başlayacağım

Vallahi salı gününden beri ovülasyon yaptım. Geçen pazar günü aşırı akıntım geldi. Pazartesi , salı , çarşamba ve cumartesi günü değerlendirdik. Dünde değerlendirdik çatlama zamanı. Kısmet tabi ama benim ilk denemem, olur ya da olmaz bilemiyorum bi kaç ay deneyeyim bakalım. Nasip ne zamansa olmazsa giderim doktora.

Belki başlamadan önce olduysa bilemezsin o nedenle gebelik testiyle de kontrolde ol

Kuzum hiç bilmiyorum dün gece de hep bir şeyler okudum bazı insanlar periyotlarına 4 gün kala bazıları geçtikten sonra öğrenmiş ben son 4 kala test yapmaya başlayacağım
Canım benim çatlama olduktan sonra bugün baktım hafif sarımtrak akıntı gelmiş sende de öyle bir şey oldu mu? Acaba döllenme de öyle mi oluyor ?

Merhaba bayanlar, ovülasyon testi fotoğrafları attım 10 gündür yapıyorum aslında ilk 7 gün çok silikti ama son 3 günümün fotoğraflarını ekledim bakıp yorumlar mısınız rica etsem?

Eklentiler

• test.png
    635 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba bayanlar, ovülasyon testi fotoğrafları attım 10 gündür yapıyorum aslında ilk 7 gün çok silikti ama son 3 günümün fotoğraflarını ekledim bakıp yorumlar mısınız rica etsem?
Bence yumurtlama var ama çatlamamış canım.

Merhaba bunun ekim olanii açsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…