Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

:nazar:ayyy cok tatlılar yaaaaaaaaaaaaahepisine kocaman bir MAŞALLAAAHHH:nazar::nazar:
BENDE ARTIK KUCAGIMA ALMAK İSTİYORUM EGEMİİİİİİ OFFF VALLA İİCENE SABIRSIZLANMAYA BASLADIM ARTIKIN BENDE DOGURAYIM YAAAAkaydirigubbakcemile2

ASLI KIS KIME BENZIYO BU TATLISKO YAWW

EBRUUU SENIN BEBİŞİNDE RESMINI BEKLIYORUZ ONA GOREEEEEEEE
HEPSİ COK TATLI ANNİŞLER YAAAA MAŞALLAH :nazar:TEKRARDAN

eenl1.jpg

w768.png

Bu da benim minik EYLÜL üm...

KIZIN PEK TATLI MAAŞALLAH ....
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN...:nazar:
DARISI BİZLERİN BAŞINA ....

maşallah ayy çok tatllı..yanakların ısırın bizim yerimize.ay yazık ısırmayın ya koklayın.....

maşallahhh bebişlerimiizee masallahhh Allah nazarlardan saklasın.. :nazar:
bızım bebişlerimizide buraya ekleyecegız ınsallahh hadı oğluumm gell bebişiimm arkadasların burdaa... hihoyyyt :eek:

şulecimm maşallah bebişinee.
bütün bebişlerimizin maşallahı var hepsi çok şekerler Allah'ım nazarlardan korusun.
diger dogum yapan arkadaşlar bebişleriniz resimlerini bekliyoruz.

:nazar: minik Eylül ve minik Melisa çok çok tatlılar kızlarımız maşaAllah ..
tüm bebişlerimize maşaAllah..
Rabbim nazarlardan korusun.. :nazar:

zeosss maşallahh canım Allah'ım nazarlardan korusunn pek şekerr annesi.

newlife canım çok tatlı maşallahhhhh kızın yawww allah analı babalı büyütmek nasip etsin rabbim kem gözlerden nazarlardan saklasınnn canım yaaa yerim ben onuuuu

zeos allah nazarlardan saklasın seninkinide maşallah yahuu ay insanın ısırası geliyor şu minik anakları yahuuuu ayy bende kızımı hemen kucaklasmda bende resmini koysam şuraya ben foto manyağıyım çook foto çekerim kızıma çokkkkk

zeos allah nazarlardan saklasın seninkinide maşallah yahuu ay insanın ısırası geliyor şu minik anakları yahuuuu ayy bende kızımı hemen kucaklasmda bende resmini koysam şuraya ben foto manyağıyım çook foto çekerim kızıma çokkkkk

ilk gün cekildiği çin foto yanaklar şiş cıkmış ama suan yanak manak kalmadı.inşallah kğ alınca yeni resimleri koyarım

Zeos ve newlife maşşallah bebişlerinize çok ama çok tatlılar Allah ım nazarlardan esirgesin inşallah..

zeos ve newlife maşaAllah çok şekerler... Allah nazarlardan korusun..
Allahım sağlıkla büyüdükleri günleri de göstersin..
sizler kavuştunuz ne mutlu..darısı bizlerin başına...

X