Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

duyguuuu maşaAllah bu ne yakışıklılık yavvv
Allahım nazarlardan korusun, yesin onu merve ablası kaydirigubbakcemile2

Glitterfy.com - MySpace Glitter Graphics

1. Gözat
2. Upload & Start
3. Glitter Type ' dan bir şekil seç.
4.Generate Glitter Graphic
açılan sayfadaki BbCode for Forums yazan seçeneği mesaj yazar gibi mesaj yazdığın alana kopyala..

özlemcim ben böyle yapıyorum..umarım olur sennki de..

mervecim çok saol.bu arada senin kız da çoook tatlı maşallah.:nazar::nazar:senin kızın saçlarından biraz ver de benim oğlana ekelim.kel bizim ki uzaylı gibi )))

çok teşekkur ederım arkadaslar butun bebıslerımız cok guzeller masallah allah nazarlardan saklasın..
mervecım bende yerım busranın o tombiş yanaklarını,lepiska saçlım benım:)))

maşallahh dombilişko yaaaaaaaa bak sennn allah nazarlardan korusun çok tatlııııı duygucum yaaa oturması için daha erken değilmi yaaaaaa :uhm: ama oğlun tam birrrr tosun maşallahhhhhhhhhhhh

nazar değmesin maşallah pek datluuuuuuuuuuuuusırnaşık şeyhihoyyyt

duygu maşallah ya paşan çok tatlı ekrandan yiyecektim nerdeyse tombiş tombiş ya nazar değmesin

duyguuuu maşaAllah bu ne yakışıklılık yavvv
Allahım nazarlardan korusun, yesin onu merve ablası kaydirigubbakcemile2

sızlerın meleklerınede maşallah butun bebeklerımız hem cok guzel hem cok tatlı bal onlar balll:nazar::nazar:

Glitterfy.com - MySpace Glitter Graphics

1. Gözat
2. Upload & Start
3. Glitter Type ' dan bir şekil seç.
4.Generate Glitter Graphic
açılan sayfadaki BbCode for Forums yazan seçeneği mesaj yazar gibi mesaj yazdığın alana kopyala..

özlemcim ben böyle yapıyorum..umarım olur sennki de..

canım ben de çok teşekkür ediyorum foto yüklemeyi tarif ettiğin için. nezamandır bende kızımı sizinle paylasmak istiyordum ama bi türlü beceremıyodum.şimdi ögrendim bundan sonra sık sık kızımı görebilirsiniz.yerimseniben

mervecim çok saol.bu arada senin kız da çoook tatlı maşallah.:nazar::nazar:senin kızın saçlarından biraz ver de benim oğlana ekelim.kel bizim ki uzaylı gibi )))

çok teşekkur ederım arkadaslar butun bebıslerımız cok guzeller masallah allah nazarlardan saklasın..
mervecım bende yerım busranın o tombiş yanaklarını,lepiska saçlım benım:)))

teşekkür ederiz teyzeleri..
tabii keltoş oğullarınız, bizim saçlarımızı kıskandınız di miii kaydirigubbakcemile3
lepiska saçlar demek kiii hee duygu çok yaşa güldürdün yine beni kaydirigubbakcemile3

duygucum senin bebişin kollarını bacaklarını yanaklarını benim için yermisin lütfeen.bi de iyice ısııııııırrrrrrrrrrrrr.allhım ya hepsi de melek melek.......

maşaAllah Sena'ya... :nazar: :nazar:
Allah ismi gibi güzel uzun ömür versin..
gezmeye gidiyo galiba pek güzel giyinmiş :CüvCüv: :emir_bebek:[/FONT][/QUOTE]

evet teyzesi gezmeye gıdıyorduk ama bızımkı pek sevmıyo dışarıyı. yaygarayı koparıyo. napcam bilmiyorum bununla eve tıkılı kaldım :KK43:

X