Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

bitanemmm kızıcıımm serramın resmiiii
cok baldırr cookk .))))

:nazar::nazar::nazar

:----------------------------------

Tosuncuklarımız buyuyor dımı yaa ben bazen dıkkat edıyorum da uyuyorken fılan cok degıstı gercekten gunden gune daha da
tatlılasıyor bunlar hadı sızın tosuncukları da koyun guncelleyın sureklıı annısleerrr :1rolleyes:

Son düzenleme:
maşaAllah emre ye..
cidden nasıl da çabuk büyüyorlar yaa fark ediliyor...
maşaAllah tüm bebişlerimize....

betül merve maşallah kuzucuklarınıza yaaa allah nazarlardan korusun bunlar çok güzellerrrr yaaaaaaaa keşkeee birbirleimize yakın olsaydık vallaa gelridim yemeyeeee benimkinide getirridim siz yiyin diyeeee allahhh gözetsin bütün bebeklerimizi.

:eek:.............................................

Son düzenleme:
.........................................................

Son düzenleme:
:ecrin_bebek: yirim bu tosunu
maşallah :nazar: allah nazarlardan saklasın
cok tatlııııııı

Son düzenleme:
:Aytenciiim mavişine maşallahhhh,çok yakışıklı oğlun canım.kim mavi gözlü sizde?
ben de eşim de kahverengi gözlüyüz benim kızım da maviş oldu.kayınvalidem mavi gözlü.

:Arzu senin tosuna da maşallah,nasıl haylaz bakmış öyle koltukların arkasından...

:Aytenciiim mavişine maşallahhhh,çok yakışıklı oğlun canım.kim mavi gözlü sizde?
ben de eşim de kahverengi gözlüyüz benim kızım da maviş oldu.kayınvalidem mavi gözlü.

:Arzu senin tosuna da maşallah,nasıl haylaz bakmış öyle koltukların arkasından...

teşekkür ederim canım babası mavi canım seninkide öyle gerçi eylül bebeklerinin hepsi çok talı maşşallah hepsini öpebilseydim keşkeeeeeeeeeeeee inaşşallahh bir gün buluşuruzz eylül anneleri ve bebekleri:emir_bebek:

işte bu da benim yakışıklımın son fotosu:nazar::nazar::nazar:

silindiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Son düzenleme:
masallah kızlar bebıslerınıze allah özene bezene yaratmıs canlarımızı.
bizlere bagıslasın rabbım kuzularımızı,kotu hallerını gostermesın

buda bizim banyomuzzzzzzzz:)yuzuyoruz oturuyoruz su keyfı yapıyoruz:))maşallah oglusuma cok sevıyor suyu annesı gıbı:)

Son düzenleme:
buda bizim banyomuzzzzzzzz:)yuzuyoruz oturuyoruz su keyfı yapıyoruz:))maşallah oglusuma cok sevıyor suyu annesı gıbı:)

hpim2099nl7.th.jpg

hpim2102yy2.th.jpg

maşallahh dombilişko yaaaaaaaa bak sennn allah nazarlardan korusun çok tatlııııı duygucum yaaa oturması için daha erken değilmi yaaaaaa :uhm: ama oğlun tam birrrr tosun maşallahhhhhhhhhhhh

duygu maşallah ya paşan çok tatlı ekrandan yiyecektim nerdeyse tombiş tombiş ya nazar değmesin

X