Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Ben hala regl olmadım yaaa çok güzel büyümüş yumurtaların inşallah çok güzel olcak sonuç

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.12 eylül asilama oldum.6.gununden itibaren hergun erken gebelik testi yaptim cunku arastirdigima gore yaklasik 10 ile 12 gune kadar ilacin etkisinden pozitif gosterebiliyormus ve zmn testimin sifirlanacagini merak ettim 12.gun sifirlandi benimki.11.gunu hayalet cizgi var ben de gittim kan verdim degerim 1.20 cikti yani negatif dedim herhalde tutmadi.bugun 13.gunum tekrar test yaptim ama hayalet cizgiyi yine gordum.asilama ilk defa yaptirdim 1 tane 7 yasinda cocugum var dogal yollarla hamile kaldim 2. Cocuk icin hicbir problem olmamasina ragmen olmadi ben de asilamayi denemek istedim ama cok kafa karistiriyor testlerin bi negatifi gosterip baska bi gun pozitife donebiliyor.o yuzden testlere cok guvenmemek gerekiyor sanirim o yuzden gunumu beklemeye kadar verdim

Ben hala regl olmadım yaaa çok güzel büyümüş yumurtaların inşallah çok güzel olcak sonuç
Bana da aynı oldu karar verdiğim ay 1 hafta günüm gecikti sonra oldum. İnşallah canım inşallah bı yandan korkuyorum bı yandan heyecanlanıyorum. Olmama ihtimali de var. hiç düşünmek istemiyorum

İnşallah bebişin seninledir. Kaçıncı günün bugün . Kaç günde test yapmak gerekiyor

İnşallah bebişin seninledir. Kaçıncı günün bugün . Kaç günde test yapmak gerekiyor
Amin gonlumuze gore olur insallah hepimizin.Bugun 13.gunum dun yaptigimda test sifirlanmisti ilacin etkisi bitti sanirim dedim negatifti bugun yaptigimda yine hayalet cizgiyi gordum.en dogru zamani 15.gun diyorlar ama sanirim herkeste farklilik gosteriyor.kimisi 10.gunde de ogrenebiliyor.

Merhaba canım bende 12 Eylül'de oldum bugün aşilamanin 14.gunu 11 .gününde hayalet çizgi gormdum 12.gun negatif gördüm ve hala testim negatif yarın test günüm kan ver dedi doktorum ama bugün sabahdan adet ağrım başladı şiddetli değil ama adet ağrım var hiç göğüslerim sis falanda değil akintimda normal hep sarı geliyor umudum yok yarın kan vermeden mi diyorum acaba

Canim ben erken gebelik testiyle bugun yaptim hayalet cizgiyi gordum.13.gunum bugun.dun erken gebelil testinde negatifti.sen kaset testle mi yaptin.erken gebelik testleri daha hassas oluyor.ama benimde umudum yok 11.gunu kan verdim 1.20 cikti degerim 2 gunde bir yenilemek gerekiyormus aslinda.11.gun de kan vermek icin erken diyorlar.benimde akimtim seninki gibi.senin 15.gunun olcak bence varsa cikacaktir kanda cunku dogru zamani 15.gun diyorlar.insallah gonlunden gecen olur canim

Normal kaset testle yapiyosun canım ama adet olcam sanki adet ağrım var karnımın alt tarafında gönlümüzden geçen olsun istiyoruz ama bütün cabalarimiza rağmen olmuyor anlam veremiyorum yoruldum artık

Normal kaset testle yapiyosun canım ama adet olcam sanki adet ağrım var karnımın alt tarafında gönlümüzden geçen olsun istiyoruz ama bütün cabalarimiza rağmen olmuyor anlam veremiyorum yoruldum artık
Evet canim ben de ayniyim hicbir isime odaklanamiyorum.hayatimda ilgili bi plan bile yapamiyorum.evet en dogrusu normal kaset test aslinda bu durumda..benim adetime 1 hafta var suan hicbir belirti yok ama asilamadan 1 hafta sonra ara ara kasik agrisi batmalar yasadim.gogus hassasiyetim yok..hic bedenimi bu kadar cok dinlememistimsurekli kendimi yokluyorum..

Ben
Ben de hiç odaklanamiyorum, uyumak istiyorum günleri doldurmak için. Benim de tam 7 gün kaldı. Rabbim yardımcımız olsun ve sonunda bebislerimizi kavuştursun insallah

Benimde az kaldı adetime ama bu hormon ilaçları gecikme yapar mı bilemiyorum rabbim en hayırlısını nasip etsin bazen o kadar çok ağlıyorum ki ne yapacağımı sasiriyorim

Benimde az kaldı adetime ama bu hormon ilaçları gecikme yapar mı bilemiyorum rabbim en hayırlısını nasip etsin bazen o kadar çok ağlıyorum ki ne yapacağımı sasiriyorim
İlk defa yaptirdim ben de bilmiyorum sürec ayni mi oluyor..ilk cocugum dogal yollarla oldu ve evlendim 1 ay sonra hamile kaldim.ikincisi de ayni olcak sandim ve olmama ihtimalini hic dusunmedim kabul etmedim sanirim birazda.Bu benim 4-5 yilimi aldi ama bu süreçte cok yiprandim üzüldüm cok agladim.hic bir problem de yok.aşilamaya icin doktora gittigim de bana dediki bunu bi kek olarak düsün evde öylesine özensizce yaptigin kek cok guzel olur ama özendigin dikkat ettigin kek kabarmaz güzel olmaz dedipsikoloji stres cok etkliyor demisti.

Amin canimmm aminn bende çok sabırsızlanıyorum bende Perşembe günü test yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…