Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Merhaba bende adetini bekliyorum. Ama bu arada TSH değerim 0.01 düşmüş endokrine yonlendirildim. Asilama yapmayabilirlermis dizinde böle yaşadığınız bir durum oldu mu

İnşallah güzel haberlerini verirsin ben daha başlayamadım yarın adet günüm olursam 2. Gün başlıycaz hayırlısı ile
Merhabalar konuşmaların tamamını okumadan yazmak istedim. Aşılama yapıldı mı? şuan nasılsınız ben de adet olmayı bekliyorum 3 veya 4. Gününde başlıycam ilaca. Yumurta gelişimine göre çatlatma ve aşılama yapılcak umarım hepimiz pozitif sonuçlar alıp, çok güzel anneler oluruz

Henüz aşılama yapılmadı canım. Adetin ikinci günü doktora gittim kontroller yapıldı.gonal f ,d vitamini ve folik asit verdi onları kullanıyorum bide hormon testi istedi doktorum onları hazırladım. Hsg çekilmediysen onu istiyor bide sperm testi. Yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum. İnşallah isteyen herkese nasip eder rabbim

Herşey gönlünüzce olsun inşallah ben hormon testi hsg hepsini yaptırdım. Hsg normal çıktı bir problem yok ama pcos var ve sadece çocuk konusunda değil bir çok anlamda çok yordu beni bedenen ve manen. Eşimde de varikosel var. O yüzden beklememek adına en iyisinin aşılama denemek olduğunu söyledi doktorum. Pozitif düşünmekten ama çok umut bağlamamaktan yanayım yanayım hep inşallah güzel mucizeler bekliyor bizi

Merhaba arkadaşlar ben de bu ay aşılama yaptırdım. Adetimin 5.günü günde 2 tane klomen kullandım 12.gunu gittiğimde en büyük yumurtam 11 mmdi doktor biraz küçük kalmış deyip 2 gun sonra yani geçen pazartesi tekrar çağırdı 2 gun sonra gittiiğimde yumurtam 16 mm olmuştu çarşamba gunu 11de ovitrelle vurulmamı söyledi ve dun öğleden sonra aşılamam gerçekleşti. Aşılama sonrası lekelenmem oldu o beni korkuttu açıkcası ama normal bi durummus ve butun gece kasık bel bacak agrısından yatamadım. Çok şükür şimdi daha iyiyim arada yokluyor. Test gunum ise 5 ekim nasıl geçecek bilmiyorum. Bol bol dua ediyorum Allah hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın

Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu. 6 ay bekletti doktoru boşuna zaman kaybı. Bizde bu ay başladık inşallah sorunsuz atlatırız bu günleri hepimiz insan umutlanıyor maalesef gönlümüzce olsun inşallah

Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu. 6 ay bekletti doktoru boşuna zaman kaybı. Bizde bu ay başladık inşallah sorunsuz atlatırız bu günleri hepimiz insan umutlanıyor maalesef gönlümüzce olsun inşallah
Tedavi süreci bile zaman alıyo altı ay da az değil. Eşim ameliyat olmadı henüz gerekli değil dediler ama etkiliyor ister istemez. Kesinlikle öyle en ufak bişeyde acaba hamile miyim diyor insan. Gelişmeleri yazarsınız

Adetimi bekliyorum üçüncü yada dördüncü gün klomen başlıycam yumurta takibine göre de iğne vurucam ama daha çok var diye iğneyi söylemedi doktorum. Kendim folik asit başlamıştım bir ay önce onu kullanıyorum avokado tüketmeye çalışıyoruzş. Ek olarak eşimde iki üç ay takviye kullandı ve çiğ kabak çekirdeği tüketti bol bol hatta kabuğuyla tüketmesini söyledim başka bişey yok şuanlık bende inşallah canım umarım önce sen sonra ben hamilelik haberini veririz

Benim de 5 ekim.. Allahım hayırlı sağlıklı bi şekilde evlat sahibi olmayı nasip etsin insallah

merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım. 10 gün önce ara ara hafif ara ara şiddetli kasılmalarım oluyor. sizde durumlar nasıl acaba. arkadaşlar adet ağrıları gibi benzer ağrılar oluyor. korkuyorum hangisinin ağrısı diyerekten. inşallah hayırlı sonuçlar alırızz.

Bende aynısı adet olcakmisim gibi bel ağrıları vs. Var bende çok korkuyorum

Bende dün aşılama oldum, inşallah olumlu sonuç alırız

Kesinlikle karar verdikten sonra başlamak lazım. Ben bugün kontrole gittim yumurtam 20mm oldu gece çatlama ignemi Olcam ve pazartesi günü aşılama işlemi yapılacak. Hayırlısı ile güzel haberler alırız inşallah. Heyecan başladı şuan

Ben daha aşılama işlemini yaptırmadım pazartesi günü aşılama yapılacak. İnşallah güzel haberlerini verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…