Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Ben evliliğimizin ikinci ayında korunmayı bıraktım. 95 kiloydum. Daha rahat bir hamilelik geçirmek için, sağlıklı olmak için bir de hamile kalmama kilom engel olmasın diye gidip tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyattan 5 ay sonra korunmayı bıraktım, şu an boyum 1.70 ve 62 kiloyum. Polikistik over sınırındasın demişti doktorum kiloluyken. Korkup hemen ameliyat olmuştum. Şu an hormonlarım ve yumurtlamamda hiçbir sorun yok, çok şükür. Eşimde sperm sayısı düşüklüğü var. O da sperm sayısının artması için 18 kilo verdi. Kilo verdikten sonra sayısı ve kalitesi arttı. Aşılama yaptırdık, inşallah olumlu sonuçlar alırız

Merhaba. Ben bu ay ikinci asılamamı yaptıracagım ama su an cok sacma ve stresli bir durumdayım şöyle ki; mayıs ayında asılama yaptırdığımda 6 gün ilacı kullandıktann sonra yumurta boyutlarımın 17 18 mm olduğunu söylediler iki gün daha ilacı(fostimon) kullanıp çatlatma ve aşılama oldum.
Daha sonra ağusts ayında 2. Aşılama için gidecektim 56 gün regl olamadım adet döktürücü(tarlusal) kullandım ve regl olduktan sonra gittim 6.günü olmasına rağmen gitiğim doktorun tepkisi “bişey yok” oldu böyle aydan aya yumurtalık büyütme süresi değişebilir mi ?

Süpersiniz bende on kg vermek istyorum 79 um (

Ben adet oldum kızlar pazartesi günü doktora gidiyorum. Hayırlısı ile aşılama için tedaviye başlıycaz

İnşallah olumlu sonuçlar alacaksın canım benim
İnşallah canım bugün gittim doktora vitamin folik asit ve iğne verdi tedaviye başladık. İlk ignemi oldum bugün cumartesi günü kontrole gitcem heyecanla bekliyorum artık. Sende iğne mi kullanmıştın canım başka ilaç verdi mi. Bide eşime ilaç verdi ve kür söyledi oda da onu kullanacak

Hadi hayırlı olsun canım Ben de iğne kullandım canım Gonal-F. Sana kaç doz vurmanı söyledi? Bir de bana vitamin verdi, hala kullanıyorum Argifertil-F diye bir vitamin. Eşime aşılama için yeterli sperm sayısı olana kadar ilaç vermişlerdi ama hala kullanıyor. İnşallah olumlu sonuçlar alırsın

Bana da gonal f verdi canım günlük 50 Olcam. klomen bide d vitamini verdi .Doktora cumartesi günü çağırdı ona göre arttırırız etkisi olmazsa dedi. Bakalım artık ne zaman aşılama yapacak merakla bekliyorum.insallah güzel sonuçlar alırız

Düşük sperm sayısına buğday ruşeymi ve keçi boynuzu tozunu 1 er kaşık karıştırıp yoğurt yada süt ile her gün yenmesi gerekiyor kızlar bilginize iyi geliyormuş doktor söyledi. Doktorun erkekler için verdiği kürmüş bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…