Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Biraz geriye itip 5 dk uzanman gerekiyor. Akması normal diye biliyorum. Bu arada merak ettim agrınız var mı çok benm ilk gun özellikle gece agrıdan yatamamıştım
Tamam canım teşekkür ederim.Çok ağrım olmadı bel ve kasık ağrım oldu biraz ama uyutmayacak kadar değil. Ara ara küçük ağrılarım oluyor.

Tamam canım teşekkür ederim.Çok ağrım olmadı bel ve kasık ağrım oldu biraz ama uyutmayacak kadar değil. Ara ara küçük ağrılarım oluyor.
Anladım canım inşallah döllenmeden kaynaklı agrılardır. Ben progestana dün başladım akıntılarım da arttı oturup kalktıgımda sanki reglmişim gibi aktıgını hissediyorum. agrılarım da azalmıştı düne kadar ama bugun tekrar başladı

Kızlar ben hala beklemedeyim reglimi adet söktürücü kullanmadan acaba hamile miyim derdim ama ilaçsız olamıyorum zaten. Sizde durumlar nasıl şuan nasılsınız

İnşallah inşallah tek duam o. Bugün bide iğne ve vermişti doktorum onu oldum. Bundan sonra folik asit d vitamini ve fitili kullanmaya devam etcem.

Bende 13 eylul catlatma 14 asilama yapildi 15inde duphastona basladim dun dayanamadim test yaptm negatif dr la konustum daha erken dedi sizcede erken mi yapmisim

Bende 13 eylul catlatma 14 asilama yapildi 15inde duphastona basladim dun dayanamadim test yaptm negatif dr la konustum daha erken dedi sizcede erken mi yapmisim
Bnde 15eylulde aşılamayı oldum su bir kaç gündür göğüslerim sis uçlarına dokunamiyorum hafif kasık ağrım ve alt tarafimda kaşıntı var akintida aynı şekilde adet 3gun var benim sabah çok erken kalkmaya başladım normalde kalkmazdim ve oturduğum yerde hep aynı saate uyuya kalıyorum vücudum ağırlık var memnun değilim hiç birşeyden garip hissediyorum kedim var ve bir kaç gündür karnımda uyuyor normalde kucağa gelmeyi hiç sevmez düşünmemeye çalışıyorum kafama takmamaya çalışıyorum ama aklimada geliyor acaba diyorum test yapmaya korkuyorum silinik görüp sonra negatif gormekten haayirlisi diyelim ya ins tutmuştur

Yaa bende kedilerin enerjisine çok güvenirim sabretmek çok zor ama bir kaç gün daha dayan bizede güzel haberler ver inşallah

Insallah benim gogüslerimde hic bi agri felan bisey yok sadece karnimin alt kismi agriyo gaz ve siskinlik var bi anda uyuma felan bende dusunmek istemuyorum insallah guzel bi sonuc aliriz

Ay yine ben cevap vericem sanırım evet canım 3 gundur midem yanıyor ne yesem az bişey geri geliyor reflü gibi hatta şu an karnım davul gibi oldu şişim karnım taş oldu
Bende bişey yoktu normalde akşam üstü bir başladı geçmiyor. Mide yanmam bı yandan sırt ağrım bı yandan ne yapcam bilmiyorum. Değişik şeyler yaşadıkça sorarım size artık

Bende bişey yoktu normalde akşam üstü bir başladı geçmiyor. Mide yanmam bı yandan sırt ağrım bı yandan ne yapcam bilmiyorum. Değişik şeyler yaşadıkça sorarım size artık
Aynen burda birbirimize yardımcı olmak için varız. Benm de öyleydi ilk midem yandığında dedm yediğim dokundu bide dediğim gibi reflü gibi geri geliyor gecesinde kalktım soda içtim. Bugun de aynı şekil şimdi yine soda içtim rahatladım az da olsa. Sende şişkinlik yoksa biraz süt iç. Şişkinliğin de varsa soda iç canım iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…