Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Amin canimmm aminn bende çok sabırsızlanıyorum bende Perşembe günü test yapcam
Amin canım. Aşılamadan beri sağ kasığımda yanma acıma pıt pıt bacaga vuran segirmelerim var sizde de oluyor mu. Ayrıca adet öncesi benm vajina kısmında hassasiyet olusuyor rahim aşağı iner ya öyle bi yanım korkuyor bi yanım da korkma bebişin seninle diyor çok tuhaf duygular içerisindeyim 😔

Amin canım. Aşılamadan beri sağ kasığımda yanma acıma pıt pıt bacaga vuran segirmelerim var sizde de oluyor mu. Ayrıca adet öncesi benm vajina kısmında hassasiyet olusuyor rahim aşağı iner ya öyle bi yanım korkuyor bi yanım da korkma bebişin seninle diyor çok tuhaf duygular içerisindeyim 😔
Amin canım. Aşılamadan beri sağ kasığımda yanma acıma pıt pıt bacaga vuran segirmelerim var sizde de oluyor mu. Ayrıca adet öncesi benm vajina kısmında hassasiyet olusuyor rahim aşağı iner ya öyle bi yanım korkuyor bi yanım da korkma bebişin seninle diyor çok tuhaf duygular içerisindeyim

Bnmde sağ kasıkta ağrı var arada regli ağrıları bel ağrıları oluyor korkuyorim yengem e sordum o hamileyken bile her ay regl dönemi regli olacak gibi ağrıları oluyormuş korkma akışına bırak dedi zor bir yanım benimde bebisten diğer yanım umutlanma diyor çok zor ya cidden

İlk defa yaptirdim ben de bilmiyorum😊 sürec ayni mi oluyor..ilk cocugum dogal yollarla oldu ve evlendim 1 ay sonra hamile kaldim.ikincisi de ayni olcak sandim ve olmama ihtimalini hic dusunmedim kabul etmedim sanirim birazda.Bu benim 4-5 yilimi aldi ama bu süreçte cok yiprandim üzüldüm cok agladim.hic bir problem de yok.aşilamaya icin doktora gittigim de bana dediki bunu bi kek olarak düsün evde öylesine özensizce yaptigin kek cok guzel olur ama özendigin dikkat ettigin kek kabarmaz güzel olmaz dedi🙂psikoloji stres cok etkliyor demisti.
Bı tane çocuğun olmasına sevindim kuzum .benimde hiç bı sorunum yok öyle soyluyo hangi doktora gittiysem kromozn pıhtilasma hsg kan değerlerim her şey güzel diyolar esiminde spermiyogram morfoloji çok iyi diyolar anlayamıyorum gerçekten bu sitres bu kadar nasıl etkiliyor yapmamya çalışıyorum ama nasıl oluyoda olmuyor 2 defa kimyasal oldu 1 sene önce daha sonra hiç hamile kalmadım 3 senedir evliyim 2.5 yıldır istiyoruz ins hayırlı evlatlara sahip oluruz.sabdan beri adet ağrım vardı alt karın bolgemde ama akşam olunca kesildi bazen belime birden ağrı giriyo başka bişey yok adet olcam gibi hissediyorum aman olsun da en azından önümdeki sürece bakayım napayım

Amin gonlumuze gore olur insallah hepimizin.Bugun 13.gunum dun yaptigimda test sifirlanmisti ilacin etkisi bitti sanirim dedim negatifti bugun yaptigimda yine hayalet cizgiyi gordum.en dogru zamani 15.gun diyorlar ama sanirim herkeste farklilik gosteriyor.kimisi 10.gunde de ogrenebiliyor.
Güzel haberlerini vercen yakında inşallah 🙏

Banada aynı şekilde verdi ilk gün olduğu için zorlandım belli bir süre sonra sıvı olarak dışarı attı çok az . Yanlış bişey mi yaptım diye sormak istedim
Biraz geriye itip 5 dk uzanman gerekiyor. Akması normal diye biliyorum. Bu arada merak ettim agrınız var mı çok benm ilk gun özellikle gece agrıdan yatamamıştım

X