Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Nasıl geçti bana da anlatır mısınız benim de Şuan 2. Kutuya geçtim gonalf 300 kullanıyorum
Kaç yumurta toplandı ?
Kaç kutu iğne kullandın
Benim amh düşüklüğü olduğu için sanırım bu sefer yumurta büyütme faslı uzun sürdü 14 Ağustos'ta Gonal-f 150 doz,
Pergoveris 1sıvı+1toz karıştırarak ve
Duphaston sabah+akşam kullandım.
İğneleri 27 Ağustos'ta kestik akşam 2 tane Ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Yani gonal-f ve Pergoveris'i 14 gün kullanmış oldum. Bu süre kişiden kişiye değişiyor, kimisi 1 hafta kullanır ve yumurtaları büyür kimisi 10 gün kullanır belli bir gün sayısı yok.

Dün de genel anestezi altında yumurta toplandı, çatlatma iğnesini vurulduktan sonra sabaha karnımda/kasıklarımda hafif bir baskı hissettim akşama doğru bu baskı hissi arttı hatta akşam otururken fln rahatsız oluyordum. Normalmiş (hatta normal bir şekilde yumurtlayan insanlarda bu oluyor genelde ama demek ki benim yumurtalarım hiç döllenmek için yeterli büyüklüğe ulaşmadığı için
ben hissetmiyordum sanırım.)

Dün opu'da benden 4 tane toplamışlar yumurta, aynı anda eşinden de sperm alıyorlar ve döllüyorlar.
Bu sabah embriyolog aradı, 4 tane yumurtadan 2 tanesi kalitesiz çıkmış 2'si ile yola devam ediyoruz şuan ve hedef 5. güne ulaşmaları 🙏🙏🙏
Ben taze transfer olmayacakmışım bu yüzden 5. gün ikisini de donduracaklar. Eğer taze transfer olucaksa 5. güne çıkan en kaliteli embriyoyu transfer yapıyorlar, zaten embriyolog her gün arayıp bilgilendirme yapıyor.

Benim amh düşüklüğü olduğu için sanırım bu sefer yumurta büyütme faslı uzun sürdü 14 Ağustos'ta Gonal-f 150 doz,
İğneleri 27 Ağustos'ta kestik akşam 2 tane Ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Yani gonal-f ve Pergoveris'i 14 gün kullanmış oldum. Bu süre kişiden kişiye değişiyor, kimisi 1 hafta kullanır ve yumurtaları büyür kimisi 10 gün kullanır belli bir gün sayısı yok.

Dün de genel anestezi altında yumurta toplandı, çatlatma iğnesini vurulduktan sonra sabaha karnımda/kasıklarımda hafif bir baskı hissettim akşama doğru bu baskı hissi arttı hatta akşam otururken fln rahatsız oluyordum. Normalmiş (hatta normal bir şekilde yumurtlayan insanlarda bu oluyor genelde ama demek ki benim yumurtalarım hiç döllenmek için yeterli büyüklüğe ulaşmadığı için

Dün opu'da benden 4 tane toplamışlar yumurta, aynı anda eşinden de sperm alıyorlar ve döllüyorlar.
Bu sabah embriyolog aradı, 4 tane yumurtadan 2 tanesi kalitesiz çıkmış 2'si ile yola devam ediyoruz şuan ve hedef 5. güne ulaşmaları 🙏🙏🙏
Ben taze transfer olmayacakmışım bu yüzden 5. gün ikisini de donduracaklar. Eğer taze transfer olucaksa 5. güne çıkan en kaliteli embriyoyu transfer yapıyorlar, zaten embriyolog her gün arayıp bilgilendirme yapıyor.
Kaç folikul vardı opudan önce

Ben devlette yaptırıyorum

Kızlar ben ne yaşadığımı anlayamadım, opudan sonra 2.adetim 15 gün gecikti. Tarlusal içtim 5 gün önce bitti. İki gün üst üste 5-6 damla kan gelince reglim başladı dedim ama kesildi dün ve bugün hiç yok. Böyle olan var mı?
Evet 2.transferden sonra benim de gecikti tarlusalla regl oldum hormonlar metabolizmayı geciktirebiliyo

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
Merhaba bende bugün transfer oldum .
Dondurulmuş embriyo yaşım 24

Arkadaşlar birşey soracagım burayı ilk kez kullanıyorum bu ay adet oldum tüp bebek sürecındeyım farklı şehirde kontrollere gıdecegım rahim kalınlaştırmak için ilaçlara. Ne zaman başlanıyor hemşireyı aradım bugun ikinci gunu bana pazartesı rahmıme baktırmamı soyledi ilaç vs soylemedı bu normal mi

Bana pazartesi muayene olmamı söyledi bu durum bana çok garip geldi 4. Gunu olmuş oluyor her yerde ıkıncı gunu başlanmış cok tesekkur ediyorum:KK43:

Canım beni de yaz listeye ben sadece bilgilerimi şöyle biliyorum kaliteli yumurta iki tane 5. Embriyo şu transfer 3 eulül

X