Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar merhaba inşallah bu topik hepimize uğur getirir bende başladım 13 temmuzda opu oldum rabbim nasip ederse 2 eylülde kontrolüm var ve transfer gününe karar verilecek suan d vitamini folik asit ve estroferm kullanıyorum bu ikinci deneme ilki kimyasal olmuştu rabbim bu yola girmiş olan bütün kardeşlerime rahmet eder bebek haberlerinide nasip eder birbirimize dua edelim bol bol inşirah suresini okuyun fayda olacaktır kendinize yasini şerif toplatın okuyun rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah 🤍🤲🤲🤲

Merhabalar herkese hayırlı uğurlu sağlıklı sonuçlar olsun inşallah 🫶 benim tüp bebek ile 2,5 yaşında bir kızım var 🤲 şimdi kardeş için yola çıktık kalan iki embriyom var onları transfer edicek birini ya da ikisini kafam çok karışık , eylül adetim ile başlicam estrfome o kadar unutmuş ve silmiş ki hafızam ne nasıl bilmiyorum.. Buranın uğuruna inandım hep inşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin 🤲

Merhaba kızlar ben de temmuzda opu oldum. Sonrasında ohss geliştiği için 2 ay rahim dinlendirme deyim. Eylül adetimle transfer hazırlıklarına başlayacağım inşallah. Bu dinlenme döneminde botoks yaptıran var mı hiç? Kana karışmadığı için sorun olmaz diyorlar ama içim rahat etmedi. Sağlık için masseeter botoks yaptırmak istiyordum gebelikte çene ağrısı yaşamamak için

Merhaba arkadaşlar 🌸🌸 umarım herkes iyidir 🙏
Ben dün akşam 2 tane Ovitrelle Çatlatma iğnesi vuruldum, yarın da yumurta toplamaya gireceğim.
Son sabahtan beri sanki kasıklarımda bir baskı var, tuvalet hissi gibi de ama daha çok kasıklarımda bi baskı hissi var.
Bu gibi bi his yaşayan var mı yumurta toplama öncesinde. İkinci yumurta toplamam olucak birincisinde böyle olup olmadığını hatırlamıyorum olsaydı hatırlardım

Merhaba arkadaşlar 🌸🌸 umarım herkes iyidir 🙏
Ben dün akşam 2 tane Ovitrelle Çatlatma iğnesi vuruldum, yarın da yumurta toplamaya gireceğim.
Son sabahtan beri sanki kasıklarımda bir baskı var, tuvalet hissi gibi de ama daha çok kasıklarımda bi baskı hissi var.
Bu gibi bi his yaşayan var mı yumurta toplama öncesinde. İkinci yumurta toplamam olucak birincisinde böyle olup olmadığını hatırlamıyorum olsaydı hatırlardım
Benim de öyleydi. Son günler doktoruma sorduğumda yumurtalar büyüyor ya çok normal. Zayıf olduğun için de daha çok hissediyorsun demişti bir de. Hele OPU günü merkeze giderken iyice hissettiriyordu kendini. Tabi bu bir de yumurta sayısı ile de ilgili. Benim 18 yumurta toplanmıştı.

Benim de öyleydi. Son günler doktoruma sorduğumda yumurtalar büyüyor ya çok normal. Zayıf olduğun için de daha çok hissediyorsun demişti bir de. Hele OPU günü merkeze giderken iyice hissettiriyordu kendini. Tabi bu bir de yumurta sayısı ile de ilgili. Benim 18 yumurta toplanmıştı.
Benim fazla da yumurtam yok ama otururken çok rahatsız oluyorum sanki pıtır pıtır dökülecekler😅 çok tedirginim aslında 🙄 benim son muayenede 4-5 tane vardı

Merhaba arkadaşlar ben de Eylül ayinda baslyacagim transfer için tedaviye inşallah hepimiz güzel sonuçlar aliriz

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
InsAllah iyi olur canim.Benim 2tarafda da cikolata kistimden dolayi tup bebek yapildi.1tane iyi kalite 2tane orta ve 1tane asagi kalite embriyo olustu.5tane yumurtam toplanmisti yumurta rezervim dusumtu gecirdigim acik kist amelyatlardan dolayi.Adetin 24cu gunu 4embriyonun hepsini transfer etdiler.2si tutdu cok sukur.Seninde tutar insAllah her sey Allahin elinde cok cok dua et

evet canım yumuerta toplama oluyor eşinden örnek alınıyor ondan sonra da onlar dölleniyor sana ertesi gğn bilgi veriyorlar işte kaç yumurta gelişim gösterdi diye sonra 3.gün ve 5gün arayıp embriyo soyluyor yanı benımki öyleydi farklı da olabilir bana 5. gün arayım embriyolog söyledi kalitelerini de o söyledi :)

X