Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Rabbim ne sıkıntınız varsa geçirsin inşallah canım tekrar sıkıntı vermesin inşallah bence de dolapta çekmecede ne olacakki herşeye hazırlıklı olmak daha iyi bence son ana bırakıp eli ayağına dolanmaktansa

İşe yaramazsa ben de değiştiririm canım aynen deneyip göreceğim her ürün her bebekte farklı etki gösteriyor

Bende aynısını düşünüyorum birde ilk ay 40 çıkana kadar nefesinide sürekli kontrol etmek gerekiyormuş o yüzden banada mantıklı geliyor.

Şu an için sadece bebek odası aldım. Alınacak o kadar çok şey varki nerden başlasam bilemiyorum. Geçen yıl ki düşüğüm de hamile olduğumu duyan bi iki kişi hediye getirmişti. 4 tane çıtçıtlı atletim var o kadar. İnşallah 2 hafta sonra son kontrolüm var ondan sonra başlarım bende. Birde hala öğrenemedim kızmı erkek mi.

Ay yok kız nerde tamamlanacak ben yarın kapanmadan önce gidip bebek arabası ve pusetini alacağım hazır istanbuldayim benimde var eksikler. Şu sevi bebeninki daha güzel heralde reflü yatağı bende urfaya döndüğümde ondan sipariş edeceğim

Ben de hala öğrenemediğim ve her sorana bilmiyoruz öğrenemedik demekten sıkıldım

Amin canım inşaAllah Katılıyorum hazırlıklı olmak en iyisi

Kızlar istanbulda yaşayıp viaport outlete gidebilecek olan varsa değerlendirsin derim (malesef önümüz kapanış ama)
Chicco anne yanı beşik liste fiyatının çok çok altında bulup aldık, denk geldi. İnternetten de ucuz. Fiyat vermeyim ama %55-60 indirimliydi.

Kızlar bebek arabası aldık bugğn pusetiyle birlikte nasıl sizce
Krem rengi takımı da eşim beğenmiş aldı
Hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla kullan inşallah... çok iyi ikiside bebek arabasıda tam benim istediğim renk model.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…