Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Baya bildiğin xxxxxxl ütüsü yok tabi daha yikanmadi da. Kolunda hala kılavuz çizgiler duruyor
Ay çok çok ama çok tatlı olmuş üzerine çok yakışır. Bu uzun topupa kadar mı yoksa diz altına kadar mı ya ne güzel marifetlisin dikmişsin ya

Çok güzel tavsiyeler cok teşekkür ederiz, sağlıkla büyütün insallah

Ayy çok tatlılar güzel günlerde giysin bebişin inşallah canım yaa siz böyle alışveriş yapınca nasıl özeniyorumm var ya cinsiyeti belli olsun haftaya inşallah bende başlıcam almayaa

Öncelikle çok teşekkür ederim bilgilendirici mesajınız için öte yandan içime bir umut doğdu, dr bana da en son kontrolde 13+1’de erkek gibi ama kesin değil, iki hafta sonra netleşir dedi. Demek ki her haftada bir olasılık bulunuyormuş

Teşekkür ederiz canım sağlıkla büyüsün inşallah bebeğin

Maşallah hepsi birbirinden güzel güle güle giyinsin kaç haftalık oldun

Çok güzelmiş bende bu beşiklere bakıyorum hatta İstanbula gidicem yakında oradan bakınca gitmişken cibinlikli çok tatlılar. Ben şuanlık oda yapamıyorum evim müsait değil seneye tayinciyiz artık gittiğim yerde karyolalı takım yaparım şimdilik sadece beşik ve şifonyerle yetincem bizde aynı sizin gibi kız delisiydik kızımız olcak bizimde. Bu beşiklerin boyasızı da var ham ahşap eğer renk dülğnmezsen onada bakabilirsin ama beyazda takımda güzel oluyor güle güle kullan

Kızlar nasıllar sizce hangisi güzel. Ben şu yapay çiçekli varya yeşilli somon renkli olan o hoşuma gitti

Eklentiler

• Screenshot_20210327_144214_trendyol.com.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20210327_144132_trendyol.com.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20210327_144451_trendyol.com.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20210327_144307_trendyol.com.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 53
Kız bebişlere elbise almak ne güzel bıcır bıcır çeşit çeşit
Erkek anaları ne yapsın
Hic sorma nedense kız olcak diye hissediyoduk hep kız bebek kıyafetleri bakıyodum kimi çiçekli kimi dantelli tatlı tatlı seyler ama oğlum olacak insallah erkek kıyafeti de eskisi gibi degil güzel seyler var ama beni gibi çiçek ve pembe seven birine biraz zor geliyor beğenmek

Öğrendiniz mi cinsiyeti ilk çocuk muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…