Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

İyi geceler kızlar. Ne güzel alışverişlere başlanmış. Ben öncelikle odasını yapmakla başladım. Küçük bir çocuk odam olduğu için gardırop yatak falan onları yaptırıyorum. Yatak odası için ahşap beşik aldık. Ahşap ürünlerde genelde boyamaya dikkat ettim araştırma aşamasında. Kansorejen boyama içermemesine. Meltem mobilya bu konuda garanti veriyor. Çocuk mobilyayı dişleyip boyasını çıkarsa yutsa bile herhangi bir zarar görmüyor. Dün doktor kontrolünden çıkınca dayanamayıp bikaç mağaza dolandık ve sonuç olarak 1 yaşta bile giyebileceği elbiselerle çıktık Eşimde bende kız delisiydik. Kızımız olacak kıyafetlerde çok cici.Genel olarak hm yi beğeniyorum. Zara ya ve mangoya daha bakmadık.

Eklentiler

• IMG_20210326_004919.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 99
Bir de joker böyle bir kitapçık verdi. Belki göz atmak istersiniz.

Eklentiler

• IMG_20210326_005818.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20210326_005802.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20210326_005756.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 74
Biz de bugün kontrole gittik çok şükür herşey yolunda 13 cm boyumuz 130 gr kilomuz üç hafta sonra gel ayrıntılı ultrason a gün vereceğim dedi ben tabi hemen soluğu LCW de aldım yine dayanamadım birkaç şey aldım

Eklentiler

• IMG_20210326_144714.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 86

Haydi çıkın çıkın gelin

Sarı olan çok tatlı

Yaa renk renk çok tatlılar maşAllah, sağlıkla doğsun da giysin cicilerini minnoş

Kuzenimin ikiz bebekleri var, ikisini de sırayla emziriyor biberon kullandığını hiç görmedim. Birini emzirirken diğeri kendi kendine oynuyor. Öyle alıştırmış

Ay ne yaptın sen daha öğrenemedin dimi çok merak ediyorum seni ikra bakabildim mi sana
Halen beklemedeyim bir ara acaba devlet hastanesinden randevu alıp gitsem mi diye düşündüm ama hep dolu, hiç randevu bulamadım. Mecbur bekliyorum canım İkra meyra bana önce erkek, sonra kız, sonra erkek ve en son yine kız görünüyor dedi ama bakalım ne olacak hiç bilmiyorum

Kızlar kuzenim kendi kızına almıştı ama 1 ay bile giydiremedi tazecik kaldı öyle bana verdi nasıllar tabi bunlar 7-9 aylık
Çok tatlılar ama leopar desenliyi ayrıca beğendim canım maşAllah güle güle giysin minikkuş

Ay hadi yaa kaç haftalıktın unuttum seni ama devlet biraz geç söylüyor cinsiyeti bebek tam göstermemiş demekki yoksa ikra tek bişey diyor genelde sen ramzi teorisine göre baktın mı hiç 7 haftalık usg ile bende ve 2 arkadaşımda tuttu o teori

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…