Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Saol canım, Allah gönlümüze göre verdi ne güzel şu mübarek gecede şükürler olsun. Ahşap rengi eşim istemedi hep beyaz istedi. Ben de gönlü kalmasın diye tamam dedim. Zaten yatak odama koycam yanıma. Odam da beyazdı. Ona uyum sağlar artık.

Deneyimli annelere birşey sormak istiyorum. Hastane çıkışlarının dikişsiz olması gerekiyormuş gibi birşey duymuştum. Sadece içlik kısmından mı bahsediliyor acaba dikiş hepsinde var? Alırken ne diyeceğiz?

Aynen canım şükürler olsun odana uyar o zaman beyaz olması bence iyi yapmışsınız bende ahşap alacağım benim yatak odamda ahşap rengi uyar bari

Pembeyi ve çiçekliyi sevseydim oğlum olsa da giydirirdim şahsen kızım olursa da mavi giydiririm ama oğlana dantelli yakışmaz tabii

Pembeyi ve çiçekliyi sevseydim oğlum olsa da giydirirdim şahsen kızım olursa da mavi giydiririm ama oğlana dantelli yakışmaz tabii
Yaa bazi renkler unisex oluyo ikisine de çok güzel oluyo ama erkege çiçekli pembe seyler de giydirmem sanırım, ben giydirsem babası kızar zamanla alışırım diye umut ediyorum

Yaa bazi renkler unisex oluyo ikisine de çok güzel oluyo ama erkege çiçekli pembe seyler de giydirmem sanırım, ben giydirsem babası kızar zamanla alışırım diye umut ediyorum
ama tabii pembe ve çiçekli sevmediğim için oğlum olsa da giydirmeyi tercih etmem. Kırmızı kesin giydiririm ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…