Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bugün 14+2 oldum. Normalde tüp bebek doktorumla devam ediyorum ama sonraki randevu 20 Nisan’da. Fetal DNA sonucu da iki haftaya çıkarmış,yani beklemek benim göbek adım gibi bir şey oldu artık Ramzi teorisine göre erkek ve kız demişlerdi canım, kesin bir tanı konamadı cinsiyeti belli olunca ona göre bakarım tutmuş mu diye

Sağolasın teyzesi bende leoparlıyı çok beğendim nasip olursa onun içine siyah tatlı Bi takım giydirmek istiyorum kokoş kokoş
Ayy hayali bile çok tatlı sen de sağol canım ben de seviyorum leopar desenliyi, bebeklere daha çok yakışıyor

Oğlumun odasını meltemden aldık oldukça memnunuz

Senin ikiz mi erkek ve kız dedin ya benimde tüp bebek ama tek tuttu benim

Ayy hayali bile çok tatlı sen de sağol canım ben de seviyorum leopar desenliyi, bebeklere daha çok yakışıyor
Sorma ya insan cinsiyeti öğrendikten sonra daha bş heyecanlanıyor inanki kıfçyafet falan bakılıyor ya çok güzel duygularmış bundan 3 ay çnce hiç bunları hayal edemezdim şükürler olsun

Sorma ya insan cinsiyeti öğrendikten sonra daha bş heyecanlanıyor inanki kıfçyafet falan bakılıyor ya çok güzel duygularmış bundan 3 ay çnce hiç bunları hayal edemezdim şükürler olsun
Ben de sanki hiç bugünleri göremeyecekmişim gibi geliyordu, hiç anne olamayacakmışım gibi

Kızlar kuzenim kendi kızına almıştı ama 1 ay bile giydiremedi tazecik kaldı öyle bana verdi nasıllar tabi bunlar 7-9 aylık
Elbiseye ba-yıl-dım
Kürkü zaten söylememe gerek yok kız zürafa kulakları bile var çok tatlı güle güle giysin kuzucuk

Elbiseye ba-yıl-dım
Kürkü zaten söylememe gerek yok kız zürafa kulakları bile var çok tatlı güle güle giysin kuzucuk
Ay dimi öteki yaza giyecek yaşta olurlar tam müslin kumaş kğrke bende bayıldım ya inşallah giydiririm o günleri görürüm sağol teyzesi

Benim de tek canım, ikra meyra’nın tahminleri o şekildeydi yaa, Allah tamamına erdirsin, tüp Bebek çok kıymetli oluyor diyorlar gerçekten öyle
AA tamam şimdi anladım sorma maddi manevi çok emek veriliyor daha önemlisi hep sürecin en başından şahit oluyosun tabi bir de diken üstünde oluyosun hep sanırım o yüzden kıymetli zor kavuştuğumuz için

Ay dimi öteki yaza giyecek yaşta olurlar tam müslin kumaş kğrke bende bayıldım ya inşallah giydiririm o günleri görürüm sağol teyzesi
Ne fark ettim biliyon mu? Kendim giyemedigim ama baktıkça içimin eridiği şeyleri kızlara alıp alıp mutlu oluyorum ayicikli tavşanlı kulaklı kuyruklu ne varsa giydircem ben giysem bu yaşta millet totosuyla güler ama bebek olunca başka iste
Ben de bugün kendime hamiş elbisesi yaptım sarı sarı.

Merhaba tatlı anne adayları. Ben 2020 Kasım annesiyim, bebeğim şuan 4 aylık. Konuyu görünce sizlere naçizane birkaç öneride bulunmak istedim.
Bebeğiniz için kiyafet, aksesuar vs almak için deli gibi sabirsizlandiginizı biliyorum ancak;

*20.haftalara kadar net cinsiyet ayrımı yapan kıyafetler almanızı pek onermiyorjm çünkü benim bebeğime 12.haftada erkek denmişti ancak 21.haftada kız olduğu netleşti

*3-4 adet Penye battaniye, muslin örtüler ve bol bol agiz bezi alın.
*Pamuklu tulumlar ilk aylarda oldukça rahatlık sağlıyor.
*Baby nest şiddetle tavsiye ederim, benim bebegim hâlâ kullanıyor.
*Mutlaka elektrikli süt sağma makinesi alın veya kiralayın. Hastane çantanıza koyun.
*Gümüş göğüs ucu kapagini da mutlaka alın, doğuma son 1-2 hafta kala kullanmaya başlayın.
*Lansinoh krem göğüs ucu yaralari için çok iyi geliyor.
*Anne yani olabilen beşik alin.
*Bebeğiniz kış mevsimine yakın doğacağı için mutlaka hava nemlendirici almanızı tavsiye ederim. Petekler yanmaya başlayınca evdeki hava aşırı kuruyor ve mutlaka nemlendiriciye ihtiyacınız olacak. Peteklerin / kaloriferin üstüne su koymak vs işe yaramıyor.

simdilik.aklima gelen bunlwrdi. İnşaallah hepiniz sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirir, bebeklerinizi sağ salim kucağınıza alırsınız. Bu gunleriniz çok güzel emin olun, her günün tadını çıkarmaya bakın

Ayyy ciddi misin göstersene bize de bakalım cici elbisen hem de sarı bayılırım ay evet insan öyle oluyor be bacım lendi giyemediğin ne varsa giydir valla bende giydiricem. Hatta nasip olur o günleri görürsem seneye yaza ona da kendime de elbise dikritircem aynı kumaştan fistanşı fistanlı çiçekli ve sarı renkli

Baya bildiğin xxxxxxl ütüsü yok tabi daha yikanmadi da. Kolunda hala kılavuz çizgiler duruyor

Eklentiler

• 16167726700911063438783.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 51
Anne bebek takımlarına ben de bayılıyorum ya çok tatlı duruyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…