Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Tabi o zamaninkiler baska benimde eşim sabun yapıyor yqoucak kısmetse kutuluycaz birde magnet olsun istedim . El emegi başka tabi

Kızlar bizim de isimli kapı süslerimiz geldi gerçekten çok güzel olmuş, uygun fiyatlı isimlikler arayan varsa baksın bence hem de baya büyük olmuşlar, çiçeksepetinden aldik. İsme özel bebek odası ahşap kapı süsü hayvanat bahcesi diye geçiyor, fotoğraf yüklemeyi beceremedim bir türlü böyle yazıp bir bakin internetten , biz çok beğendik .

Ya bende kanatlı olanlara bayılıyom bak Bi sayfa var ortasına bebek koyuyor kanatlı yine Ada tasarım evi ama işte Tüyler zamanla kirlenir diye ben de düşünmedim değil ledlilerdr çok güzel yaaa

Eklentiler

• Screenshot_20210615_083916_com.instagram.android.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20210615_124120_com.instagram.android.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20210615_083916_com.instagram.android.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 41
Sanırım ben buna karar kıldım magneti de bu ama 9 TL diyor ya magnet başka yaptırırım çok pahalı
9 da çok pahalıymış ya canim ben 20 değilde daha fazla yaptıracağım yada 2 parti halinde yaptırırım. Doğduktan sonra bir kısmı belki hem tarih yazılmış olur. Baya bir yaptırmak lazım benim

9 da çok pahalıymış ya canim ben 20 değilde daha fazla yaptıracağım yada 2 parti halinde yaptırırım. Doğduktan sonra bir kısmı belki hem tarih yazılmış olur. Baya bir yaptırmak lazım benim
Haklısın canım çok pahalı geldi bana ama güzel mi çok güzel aslında 20 en minimum gerçi ben urfadayım aileler istanbuldan gelir ama başka pek kimsem olmayacağı için aile yakınlarına ayırıcam işte onun için de yine en kötü 30 kesin yaptırmak lazım pleksilerden pudra tonları ile yaptırırım güzel olur onlarda ayrı bir şık

Hepsi çok güzel ben tavşanlıyı yaptırdım

Kızlar bimde bebek ürünleri yarı yarıya indirime girmiş, akşam farkettim ikili citcitli badyler falan 10 Liraydı. Ama az şeyler kalmış, yakınınızda bin varsa bakın derim , baya ucuza geliyor .

Kızlar şampuan yağ losyon pişik kremi ürünlerini ne aldınız ya da almayı planlıyorsunuz? Ben mustelada karar kıldım ama aklıma takılan bir durum var. Set olarak alacağım fakat ayrıca konak oluşumunu engellemek içinde şampuanı var onuda almak gereklimi ?

Canım Konak olacaksa her türlü oluyor çok engellemiyor olduğunda bebeği yıkamadan bir 10-15 dk önce zeytinyağı sürüp yumuşatıp hafif taramak yeterli. Ben kızımda sebamed kullanmıştım ama bu sefer mustela ya da bünchen almayı planlıyorum. Krem olarak da ilkinde sudocream kullandım çok da memnun kaldım ama buara çok kötü yorum var onunla ilgili de mustela alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…