Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Canım Konak olacaksa her türlü oluyor çok engellemiyor olduğunda bebeği yıkamadan bir 10-15 dk önce zeytinyağı sürüp yumuşatıp hafif taramak yeterli. Ben kızımda sebamed kullanmıştım ama bu sefer mustela ya da bünchen almayı planlıyorum. Krem olarak da ilkinde sudocream kullandım çok da memnun kaldım ama buara çok kötü yorum var onunla ilgili de mustela alabilirim.
Çok teşekkür ederimmm o zaman şimdiden konak için bir ürün almama gerek yok 🥰🥰
Birde şunu merak ediyorum ben losyon ve yağın kullanım amaçlarında ki farkı? Kimisi losyon tek yeterli diyor.. anlamadım hiç

Günaydın. Bir arkadaş daha yazmıştı Suwende güzel indirim var gecelik sabahlık almak isteyenler bakabilir. Ben bunları aldım, fiyatı çok düşmüştü. D7E46980-54F6-438D-AB7B-A38C6C378D7A.jpeg 12C18B0C-1595-4CB3-9285-839274C8D0FE.jpeg

Çok teşekkür ederimmm o zaman şimdiden konak için bir ürün almama gerek yok 🥰🥰
Birde şunu merak ediyorum ben losyon ve yağın kullanım amaçlarında ki farkı? Kimisi losyon tek yeterli diyor.. anlamadım hiç
Ben ikisini de kullanmıştım. Yağı duş sonrası vücudu nemliyken sürüyordum. Losyonu da arada sırada masaj yaparken. Ama tek yağ da olabilir masajda falan. Uygun paket halinde bulursan ikisini al da tek tek alacaksan birini tercih et ikisi de vücut nemlendirici

Ben ikisini de kullanmıştım. Yağı duş sonrası vücudu nemliyken sürüyordum. Losyonu da arada sırada masaj yaparken. Ama tek yağ da olabilir masajda falan. Uygun paket halinde bulursan ikisini al da tek tek alacaksan birini tercih et ikisi de vücut nemlendirici
Ahh çok teşekkür ederim🥰 bir türlü kafamda konumlandıramamıştım ikisini aynı anda❤️😘

Kızlar lohusa pijamalarını renkli mi aliyosunuz pembe mavi gibi. Yoksa beyaz mi? Beyazlar cok guzel duruyor ama. Sonradan evde kullanımda rahat olur mu beyaz bilemiyorum. Benim kiz olucak pudra rengini tercih etsem acaba diyorum 🤔🤔🤔

Kızlar lohusa pijamalarını renkli mi aliyosunuz pembe mavi gibi. Yoksa beyaz mi? Beyazlar cok guzel duruyor ama. Sonradan evde kullanımda rahat olur mu beyaz bilemiyorum. Benim kiz olucak pudra rengini tercih etsem acaba diyorum 🤔🤔🤔
EF4E1019-DA1B-478E-BC50-B2819E7F821F.jpeg

Ben boyle bir sey aldim suwenden. Sabahligi da var. Beyazi da vardi ama direkt kir gosterir belki diye dusundum. Bir de gecelik takimi alacagim o da pudra rengi ya da pastel mavi gibi bisey bulabilirsem oyle alirim gibi geliyor.

Kızlar şampuan yağ losyon pişik kremi ürünlerini ne aldınız ya da almayı planlıyorsunuz? Ben mustelada karar kıldım ama aklıma takılan bir durum var. Set olarak alacağım fakat ayrıca konak oluşumunu engellemek içinde şampuanı var onuda almak gereklimi ?
Ben de Mustela aldım şampuan losyon bebe yağı pişik kremi ve temizleme suyunu aldım konak şampuanı almadım olursa alırım çok pahalı ürünler ama bir yıl gidiyor bereketli demişlerdi bir yorumda ondan aldım

Son düzenleme:
Benim gecelik takımı pembe pijama takımı beyaz ama yeter mi diye muallakta kaldım bir gecelik daha mı alsam 🤔

Kızlar şampuan yağ losyon pişik kremi ürünlerini ne aldınız ya da almayı planlıyorsunuz? Ben mustelada karar kıldım ama aklıma takılan bir durum var. Set olarak alacağım fakat ayrıca konak oluşumunu engellemek içinde şampuanı var onuda almak gereklimi ?
Ben mustela düşünüyorum. Hatta vitamin ilacı kullanıyorum geçen ay 2 kutu alınca yanında mustela şampuan hediye ettiler kokusuda çok güzeldi. Diğer. Ürünleri de yapı falan mustela düşündüm. Pişik kremini sudokrem çok güzel ama çinko mu ne varmış sanırım onu çok ağır pişik olursa sürerim günlük olarak ya srbamed ya da mustela kullanırım

Eki Görüntüle 2871895
Ben boyle bir sey aldim suwenden. Sabahligi da var. Beyazi da vardi ama direkt kir gosterir belki diye dusundum. Bir de gecelik takimi alacagim o da pudra rengi ya da pastel mavi gibi bisey bulabilirsem oyle alirim gibi geliyor.
Yaaa. Çok güzelmiş aslında ben lohusa takımı değil de önden düğmeli pijama takımı alayım diyorum ama bedenini uydurabilir miyim bilmiyorum etekli elbiseli almayacağım sanırım pijama yeter gibi geldi

Yaaa. Çok güzelmiş aslında ben lohusa takımı değil de önden düğmeli pijama takımı alayım diyorum ama bedenini uydurabilir miyim bilmiyorum etekli elbiseli almayacağım sanırım pijama yeter gibi geldi
Illa gecelik olmali, pijama zor oluyor diyenler de var. Normal dogumda gecelik rahat oluyormus. O yuzden bi pijama bi gecelik diye dusundum. Tecbureli anneler daha iyi bilir tabi☺️

X