Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Tenten konusunda malesef bir fikrim yok umarım sorun yaşamayız. O kadar ağır travellar bana çok hantal geldi, tek başıma bebek varken asansöre bile zor koyarım ya da basamak indiremem diye düşündüm.
Hafif olması kesinlikle önemli. Dün baktım dediğim arabaya ağır geldi baya, herşeyi çok sağlam çocuk eminim rahat eder ama ben kullanırken edemem sanırım bir de kumaşı terletecek cinsten polyester karışımı idi bunlardan dolayı eledim malesef şimdilik
Bagi easyfold diye bir modele baktık çok hafifti travel olmasına rağmen resmen akıyor tüy gibi. Kumaşı güzel kaliteli tentesi tam kapanır ve uygun kalınlıkta. Tek elle 3 snde rahat kapanıyor zaten model ismini bundan almışGeri kalan özellikleri de benim istediğim gibi. Beğendim ama almadım ben piyasadaki çoğu marka modeli incelemeden alamam, huyum kurusun daha iyisine rasgelir miyim diye bakarım hep

Sana faydalı olabildiysek ne mutlu baby mall in sitesindekilere de bak istersen ben 2 binlik bişey aldım hatta indirime girince 1.500 tl ye denk geldi. Tabi daha üst modeller de var çoğu markada var
Dün babymall e gittik bizzat baktık denedik canım teşekkür ederim

Ben de daha cok arastirirdim ama chiccoda guzel bir indirime denk geldik, aldık gitti bir de opera istanbula fikir edinmeye gitmiştim. Orada da çok benzer modeller önerdiler ama 2 kat daha pahalıydı çok büyük harcamalar yapmak da istemedim, aldım gitti. Büyük ihtimal operadaki modeller daha detaylıydı o fiyat farkına.
İnşallah siz de gönlünüze göre ideal arabayı bulursunuz :)

Sağol canım ya inşallah bulurum içime sinen bir model. En zor iş buymuş gerçekten. Az para da değil ki alıp da pişman olmaktan korkuyorum...
Hayırlı olsun size de

Bu bebek arabası mevzuu benim de halen çözemediğim bir konu. Sürekli bir şey beğenip bir özelliğini öğrenip vaz geçiyorum. İlk olarak travel sistem almak istedim sonradan çok yer kapladıkları için vazgeçtik, herkes bebek oturmaya başlayınca bastona geçtik büyük kolaylık vs diyince bastona takılan anakucaklı modellere bakmaya başladık. Mclaren bakmaya gitmişken bize de sizin chiccoyu gösterdiler ve gerçekten çok pratik bir araba listemize ekledik. Onun dışında quinny diye bir markayı keşfettik acayip küçük ama mağazalarda bulamıyoruz canlı görmek için. Bir de opera İstanbul’da cybex eazy s diye bir model var ona bakacağız akabinde herhalde netleştiririz diye düşünüyorum. Yeni bir model görmezsek

Evet hep traveli bırakıp bastona geçtik dendiği için en azından pusetli kullanılan modeller aklıma yattı benim de. Opera istanbulda cybexin bir ürününe baya indirim yapmışlar karşıma çıkıp duruyor, belki bu kriterlere uygun bir modeldir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…