Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Illa gecelik olmali, pijama zor oluyor diyenler de var. Normal dogumda gecelik rahat oluyormus. O yuzden bi pijama bi gecelik diye dusundum. Tecbureli anneler daha iyi bilir tabi
Ben sezeryan düşündüğüm için sanırım çevremdekilerde hep öyle ondan hep pijama dediler ama gecelikte olmadı konulabilir haklısın cnm. Şu beden kısmına takılıyorum ya acaba kendi bedenimizi mi almalıyız

Sezaryanse baska tabi Magazada deneyerek aldim. Kendi bedenimi aldim, 5-6 kilo alsam da olur gibi duruyor. Buyuk oluyormus bedenler. Ama sabahligi bir beden buyuk aldim, magazadaki satis danismani da oyle yonlendirdi.

Sezaryanse baska tabi Magazada deneyerek aldim. Kendi bedenimi aldim, 5-6 kilo alsam da olur gibi duruyor. Buyuk oluyormus bedenler. Ama sabahligi bir beden buyuk aldim, magazadaki satis danismani da oyle yonlendirdi.
Bu senin aldığın lohusa takımı mı gri olan onun modeli çok güzelmiş. Ben lohusa pijaması değilde normal pijama baktım hep

Bu senin aldığın lohusa takımı mı gri olan onun modeli çok güzelmiş. Ben lohusa pijaması değilde normal pijama baktım hep
Çok teşekkürler denk geldi aldım satıcı da son ana bırakmayın bırakanları görüyoruz dedi Evet lohusa pijamasi, belinde lastik yok degisik biraz ama ayarlanabiliyor olcusu. Aslinda belleri sıkmayacaksa her zamankinden büyük normal pijama da olur Bi deneyip görmek lazım:)

Belden ayarlanması güzelmiş hem de modeli çok hoş güle güle kullan hiç sorma valla son ana bırakmamak lazım bunları pentiye de Bi bakıyım daha hiç bakımmadım,

Kızlar bunu sipariş ettim eşime süpriz olur diyr babalar günü için. Benim eşim evlat diye yanan biriydi özellikle de kız evlat diye yanıp tutuştu ( cinsiyetin önemi olmaz ama o biraz öyle işte) ben de görmüşken bunu alayım dedim hem de ayrıca Bi zıbınımız daha olur bu bahaneyle dedim

Eklentiler

• Screenshot_20210617_012528_trendyol.com.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 57
Çok güzel düşünmüşsün ben de yaş pasta yapacağım kendim üzerine kızımın ağzından bir şey yazarım bir de üzerinde ismi yazan bardak aldım ilk babalar günü ne güzel

Çok tatlı bir sürpriz olmuş

Evet evet uzun süre gidiyor diyorlar o yuzden aybı hesaba geliyor diğerleriyle aslında
Hepsi çok güzel güle güle kullanın canım kıyafetlerin rengi çok güzel eğer bebeğim erkek olsaydı genelde bu renkleri kullanırdım
Çook teşekkürler canım
Bende aynı şekilde sudocremi elimin altında olsun diye alacağım ağır pişik durumunda hemen sürerim diye.. mustelanında şampuan ve losyonunu almaya karar verdim. Yağ almaktan vazgeçtim. Günlük pişik kremi içinde yeşil marka diye bir ürün var yorumlarıda güzel tamamen doğal ve yerli bir ürün hemde gimdes onaylı. nemlendirmesi için onu düşündüm.. fikir olur belki

Çok güzel düşünmüşsün ben de yaş pasta yapacağım kendim üzerine kızımın ağzından bir şey yazarım bir de üzerinde ismi yazan bardak aldım ilk babalar günü ne güzel
Sağol canım sen de çok güzel düşünmüşsün onlarda hevesli işte ilk babalar günü gönülleri hoş olsun ben normal de hiç anlamam böyle şeylerden neredeyse nadirdir sürprizim biraz odunum sanırım

Sağol Bilgi için canım onu hiç bilmiyordum ben de Bi bakayım olmadı. Nemlendirmesi için mutlaka bişey almam lazım urfada hava hem çok kuru hem çok sıcak sularda aşırı kireçli diyorum yarı kırkı çıkana kadsr falan damacanaya su alıp öyle mi yıkasam ya da dinlendirilmiş su mu yapsam

Dinlendirilmiş su olabilir

Canım sezeryanda da gecelik rahat oluyor ben bir gecelik bir pijama almıştım hastanede geceliği giydim sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…