Eylül 2019 transfer sonuclari

Sonuçlar çok güzel tebrik ederim, ultrason sonuçlarınızı yazmayı unutmayın
İnşallah yazacağım kuzum sen ikiz gebelik mi yaşıyorsun canım bana da çift embriyo transfer oldu. Senin Beta HCG değerlerin nasıldı? Benim acaba ikiz gebelik mi anlamadım Perşembe 312 cuma akşam sekizde kan verdim 667 olmuş

.
İdrarda geç çıkar normalinde canım.ablamın adet geçtikten beş gün sonra idrar da silik çizgi çıktı.hayırlısı olsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.ben de adet sancısı gibi ağrılar devam ediyor.

kan tahlilinde negatif cikti canim. Hayirlisi

kan tahlilinde negatif cikti canim. Hayirlisi
Moral bozmak yok, ben 9 yıl sonra bebek sahibi oldum. İlk kez doğal donmuş embryo protokolü uygulandı ve hamile kalabildim. Size tavsiyem Dr ile konuşun ve ve sizde isteyin eğer sizde bir sorun yoksa . Örneğin rahim kalınlaşması sorunu yoksa. Bende hiç östrojen hormonu verilmedi. Rahimin kalınlaşması doğal izlendi yumurtalık olgunlaşmasida. yumurtalık belli bir olgunluğa ulaşmışsa catlatma iğnesi verildi ve üçüncü gün embryo transferi için uç gün sayıldı. ve sadece transfere iki uç gün kala progesteron ve adetin birinci gününden itibaren aspirin aldım. İlk defa o zaman hamile kaldım. Drlar bile embryo lar sağlıklı sende bir sorun yok neden hamile kalmıyorsun diyordu.

bende yumurta rezervligi var canim. 2 yumurta toplandi biri dollendi sadece o da olmadı demek ki nasip degilmis

Dogal siklusten bahsediyorsun galiba. ben ostrojen hormonuyla progesteron kulaniorum bu yontem kotu mu ?

Dogal siklusten bahsediyorsun galiba. ben ostrojen hormonuyla progesteron kulaniorum bu yontem kotu mu ?
Kotu yada iyi diyemem çünkü herkesin sorunu farklı. Ben 9 yıl sonra ilk kez rahimin kendi kalınlaşması izlenmesiyle hamile kaldım. Yani adetten sonra estrojen yada herhangi bir hormon verilip doğal gelişimini kontrol etmediler. Kendi doğal hormonlarla kalinlassin rahim denildi aynı zamanda yumurta izlendi çatlamaya yakın kendisi catlamadan olgunlaştığında catlatma iğnesi verildi sonra 3. Gün embryosu için gün sayıldı catlatma ignesinden sonra. Yani rahim kalınlaşması ve yumurtalık olgunlaşması iyi oranda denilmişti. Catlatma ignesinden sonra progesteron aldım sadece. Başka hormon tedavisi yoktu. Tam adı ne bilmiyorum Türkçe ama tedavim Kanada'da olmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…