Eylül 2019 transfer sonuclari

lina88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
95
5
Merhaba arkadaşlar, ben 7 eylül'de iki tane 5.gun embryo transferi oldum. 11eylulde idrar testinde gölge pozitif gordum, benden başkası gormuyordu , ertesi gün yaptığım idrar testinde kesin köyü çizgi çıktı. 12. Gün kan testi yapmam gerekirken ben 10. Gün yaptım ve değer 937 çıkmıştı. İki gün sonra kan testim yani 12. Gun 1900 çıktı.

27 eylülde ultrasonda iki kese gorduk ama biri 1 hafta 2 gün gerideydi. Dr. Büyük ihtimalle küçük kese büyümeyi durdurur dedi. Arada çok fark var dedi. İkinci ultrason için bekliyoruz. Ayrıca iki gündür açık kahve akintı oldu ara ara. Böyle durum yaşayan varmı. Çok stresli bir süreç beklemek için.

Tecrubelerimizi paylaşalım, burdan bizim gibi olupta okuyup bilgilenmek isteyenlere de faydası olur.

Canım öncelikle Allah sağlıkla gebeliğinin ilerlemesini nasip etsin. İlk denemenmiydi onu merak ettim benimde 12 eylülde transferim oldu ama maalesef negatif oldu hayırlısı 2. Denememi beklicem

Canım öncelikle Allah sağlıkla gebeliğinin ilerlemesini nasip etsin. İlk denemenmiydi onu merak ettim benimde 12 eylülde transferim oldu ama maalesef negatif oldu hayırlısı 2. Denememi beklicem
Teşekkür ederim, inşallah darısı başına en kısa zamanda, benim 5. Denememdi. Eşimde sorun var. Su an 6 haftalık oldum ama çamur gibide kahverengi akıntım oluyor. Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Ben esrofem, coraspin, 10gunluk dekort, follatro folic asit, crinone ℅8 sabah akşam kullanıyorum.

Kızlar merhaba yıllardır bu siteyi takip ediyorum ve bugün heyecanımı paylaşmak istedim ikinci gün embriyosu transfer oldum sekizinci gün ve öğle vakti idrar tahlili yaptım sizce umut var. Mı

Ben de 23 Eylülde transfer oldum 2 tane dondulmus 3 günlük embriyo dün öğrendim değerim Çarşamba 160 Perşembe 312 çıktı

Allahım inşallah bu çift çizgiyi görmek için çok bekledim.kan testime bir hafta var daha.14. Gün istediler.adet sancısı gibi ağrılar olunca ümitsizliğe kapıldım.
bendede dunden beri var agri canim umutsuzluga kapilmasin. Pazartesi test günüm. Perşembe ve cuma normal test yaptim negatif cikti. Aile hekimligine gittim kan tahlili icin dedim boyle testler yaptim negatif cikti dedi daha uc gun var öyle idrarda cikmaz icim ferahladi. Ama yarin sabah erken gebelik testi yapacam. Pazartesi de kan verecem. Bakalim artik ne yazilmis alnimiza

Ben resmen adet oluyorum diye düşündüm test yaptıktan sonra bile ağrılarım vardı. Daha kalp atışını duymadık, biride çok küçük olunca ve Dr küçük olan için umutsuz konuşunca küçük olan düşükmu oluyor diyorum şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…