Göz Makyajı eye liner ve sürme(göz kalemi) arasındaki fark?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşım şöyle açıklayayım.eye liner kullanması zordur.onu dağıtmadan sürmen gerekiyor.o nedenle makyaja yeni başalayanlara pek fala önerilmez.göz kalemini sürmek kolaydır.eye liner daha yoğun renklidir göz kalemi ise eyeliner e göre daha sönük kalır.eyelinerler fırçalıdır sürmesi zordur.bir de dipliner diye bişi var onun fırçası süngerli gibi daha farklı yani.onu kullanmak daha kolay.ben eyeliner yada dipliner kullanacağım zaman önce göz kalemiyle bir güzel çerçeve çekiyorum gözüme sonra üzerinden dipliner ya da eyeliner ile geçiyorum.daha iyi oluyor

arkadaşlar bende dıpliner kullaniyorm çok memnunum sürmeside kolay ve göz kalemi gibi zaman geçtikçe dağılmıyoo tavsiye edrm özellikle goldenrose harika

bence eyeliner kalemden daha parlak duruyor.üstelik eyeliner ne kadar ince çekilirse o kadar güzel duruyor ama çekmesi zor. ama ben kalem yerine eyeliner kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…