EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

valla güzel olur bende varim. veriyorum ozaman anonsu BULUSMA VAR! nerde ve ne zaman konusuruz daha. herhalde ramazandan sonra olur. hepinize sevgiler arkadaslar

acelyacim anons yapmisin ama kimse ses vermemis nasil yapalim ballerina döndünmü canim hamburga ? deryacim senden ne var ne yok? olmadi 4 kisi variz herhalde bulusma icin27 eylül ctesi günü icin anlasalimmi kizlar.Genelde o günler hava güzel oluyo burda olmadi hafta icide uygunum diyosaniz oda uyar bana fikirlerinizi bekliyorum burdan.

bana uyar meltemcim izin haftasonum o zaman. aksam da bulusabiliriz yemege gideriz ne güzel olur. hadi kizlar nerdesiniz? sizde söyleyin fikirlerinizi.

acelyacim hizli cevabina cok sevindim umarim özenirlerde herkesler ilgi gösterirler davetimize )
Valla aksam cikma fikri güzel ama bana biraz zor.Oglan aksam 7,5 da uyuyor benim onu birakip bi kac kez bi yere gitmeye kalkistik esimle ama dönüsümüzde bi evi basina yikmadigi kalmisti.Gerci artik büyüyor ama riske girip denemem gerek.Biz en iyisi bi ctesi bi kahve icmelik bulusalim umarim ordada kafa dengi oluruz sonra kis geceleri görüsuruz mesela ben kestane yaparim bana gelirseniz yada misir patlatirim :)))) Yada oglani komsuma bi satip güzel bi film olursa sinemaya gitmek isterim. Bi kac kez esimle gittim ama sinemayida hic sevmem öyle basbasa .Kalabalik olacaksinki tadi ciksin.Babam ve ogluma gittik kari koca hick hick agladik eve döndük yani .
Neyse ben gün boyu nete girdikce anonsumu tekrarliyim belki burasi kimse gelmeye gelmeye tozlanmis insanlarin ilgisini cekmiyo.Ben bagirdikca sese gelen olur :)))

HH li KIZLARRRRRRR BULUSUYORUZZZZZ KIM GELIYORRRRR ???

SeLam..Bende hh denim..norderstedt de yasiyorum..yeni sayiLirim ama eskiLerdenim. Eski Nickim tugcemm idi saglik durumlarimdan dolayi baya uzun suredir yokdum aranizda yeniden sizlerin arasinda olmak cok guzel..

tugcemm sanki ben seni hatirliyorum nasilsin ? Cok gecmis olsun simdi nasilsin?
Ben her cuma oglani norderstedt e getiriyorum Arriba ya .Bayiliyor orda yüzmeye .
Cok uzak diiliz aslinda bulusmaya gelmeyi düsünüyomusun?

Gece anonsu yapiyorummmm uyuyanlar uyansinnnnnnnnnnnn

BULUSMAYA GELENLER KIMLERRRRRRRRRRR?

Bozacoi gibi oldu HH da bozaci buldunuz daha ne istiyonus ))

meLtemm o tugcem benim evet dogru hatirliyorsun..cok sukur iyiyim canim sen nasilsin ? ne bulusmasi aaaaa..bensiz olurmu uzun sureden sonra sizlerin arasindayim yine kacirmam bu bulusmayi gelirim tabiki meltem..

hosgeldin tugcem. ben o kadar eski degilim o yüzden tanismiyoruz. gecmis olsun. meltemcim olur tabi kahve icmeye gideriz ben ramazan diye aksam demistim belki oruc utan vardir diye ben tuamiyorum o yüzden bana oda uyar. ayy biliyonmu ben kestaneye bayilirim canim babacim benim beni hep kestanem diye sever. hadi bakalim üc olduk, DIGER HAMBURGUN GÜZEL BAYANLARI NERDESINIZ? YOKSA BIZDEN BASKA GÜZEL YOKMU BURDA?

hosgeldin tugcem. ben o kadar eski degilim o yüzden tanismiyoruz. gecmis olsun. meltemcim olur tabi kahve icmeye gideriz ben ramazan diye aksam demistim belki oruc utan vardir diye ben tuamiyorum o yüzden bana oda uyar. ayy biliyonmu ben kestaneye bayilirim canim babacim benim beni hep kestanem diye sever. hadi bakalim üc olduk, DIGER HAMBURGUN GÜZEL BAYANLARI NERDESINIZ? YOKSA BIZDEN BASKA GÜZEL YOKMU BURDA?

tugcem cok sevindim gene görüstügümüze saglik sorunun ne var cok gecmis olsun canim
gel valla bulusalim acelyacim kestanem :)) bulusalim kizlar 3 oldukkkkkkk duyuruya devammmmm

HH LI HATUNLAR NERDESINIZZZZZZZZZZZZZZZZZ BULUSMA VARRR

ay kusura bakmayin ya dün benim bilgisayar kafayi yedi ayni mesaji üc kere göndermisim. evet güzel bayanlar bulusma var. kahve bahane maksat muhabbet.kaydirigubbakcemile5

adamin biri kafayi yedirdi bana. arkadaslar benim arabam var ( vardi) reno senic oldukca büyük yani cocuklarim büyüdü artik benimle öyle her yere gelmiyorlar bu sebepten dolayi dedim bunu satip kücük bir araba alayim ve ben bundan bir hafta önce satiliga cikartim. 4 5 gün önce biri aradi ve araba hakkinda bilgi aldi ertesi gün ayni adamin oglan kardesi aradi pazar günü bu adam oglan kardesi birde babalariydi galiba üc kisi geldiler arabaya iyice bir baktilar hemen hemen üc saat neyse anlastik kaufvertrag yaptik bir miktar para da ödedi yarin bulusup arabayi ummelden yapmaya gidecektik tabi ben arabayi sattim diye basladim kendime kücük bir araba aramaya ve buldum renotwingo yarin bakmaya gidicem ve büyük ihtimalle alicam. bugün sabahleyin o adam beni ariyor uykumdan uyandirdigi yetmiyormus gibi demezmi ben senin arabani almaktan vaz gectim diye sinirim tepeme atti neymis ikizleri varmis onlarin bebek arabasi bagaja sigmazmis birincisi inanmiyorum ikincisi o benim problemim degil. ögleden sonra tekrar aradi ayni seyleri söyledi bende dedim ki istersen gel aksama bebek arabanla beraber bakariz oluyomu olmuyomu diye güya bu aksam dokuzda gelicikti gelmedi bu sefer ben aradim ne oldu diye adam senin arabayi almaktan vazgectim diyor baska birsey demiyor. ben sigortami arayip sordum ve bana dediler ki yapilmis bir vertrag varsa adam geri dönemez diye bende bunu söyledim adama adam nuh diyor diyor peygamber demiyor ne gicik ya neyse bende o zaman avukata gitmekten baska care yok görüsürüz dedim. sanki yeteri kadar isim gücüm yok birde böyle insanlarla ugras acaip canimi sikti ya. neyse ben sizlere anlatip biraz rahatlamk istedim.

acelyacim sonradan düstü jetonum bende oruc tutmuyorum bulusma diyince hic aklima gelmedi gündüz olayi.Ilgilenen olduysa kusura bakmasin artik senin yazini okuyunca aa dogru ya dedim .Söyle yapariz tutmayanlar gündüz bulusuruz tutanlarla bayramdan sonra olurmu :)
Araba olayinda iyi canin sikilmis senin.Benim bildigim ben yani birine yapsam adamin sana yaptigini oldu gülüm verdigin parayi unut hadi güle güle selametle derler.Cokmu acele satman gerekiyor ?Neyse dünyada manyakmi ariyosun sana denk gelmis birisi.

evet meltemcim satmam gerekiyor cünkü kücük bir araba aldim bile. yarin avukata gidiyorum bakalim ne olucak ama birakmiycam pesini böyle insanlar zannediyorlar ki kendi kanunlari var bana kimse bir sey yapamaz. elbette bulusma konusunda öylede yapabiliriz hadi kizlar sizlerden haber bekliyoruz. tugcem sende geliyordun galiba degilmi? ben dogrusu seviniyorum bulusma var diye HAMBURGUN GÜZEL BAYANLARI SIZLERIDE BEKLIYORUZ BULUSALIM TANISALIM!!!!!!!!!

:1closedeyes:uyanin kizlar hihoyyytbulusma var:teytey::icecream:herkes davetli haber bekliyoruzsositososito

acelyacim kimseden ses cikmiyor balerinna bu gunlerde hamburga dönecekti geldimi acaba?
derya sen nasilsin ne var ne yok ses yok sende?
tugcem bulusmaya gelmeyi dusunuyomusun?
Su an bu durumdayiz .Bekleyelim bakalim istersen ya kimse nete girmiyor yada hevesleri yok bulusmaya artik herkesin kendi kararina saygi duyucaz mecburen. Anonsa devam edelim yinede .

Bu arada ne yaptin avukatla görüstünmü? Avukatta umarim iyi tanidigin biridir .Ben avukatlari pek ciddiye almazdim tr de ama burda cidden önemli olduklarini gördüm.

evet ya kimseden ses cikmiyor meltemcim neyse bekliyelim bakalim. avukatim malesef yoktu sadec tel. görüsebildim yarin gidiyorum. bakalim bana oldukca sansim oldugunu söyledi adam yanlis tasa tosladi haberi yok bu olayin pesini birakmiycam ama dogrusu bende merak ediyorum bakalim isin sonu nereye varicak. sen nasilsin bu arada meltemcim? hadi kizlar ya cumartesiye surda ne kaldi haber bekliyoruz sizden!!!!!!

acelyacim kimse gik demedi bizden baska yani bu gun bi tuhafim zaten kendimi daha tuhaf hissettim ne yani madem bulusma dedin git kendin bulus gibi bisi oldu bana . Yani suraya giripte bakipta bisi yazmayan arkadaslar varsa teesüflerimi yolluyorum yani da ne diyim.
Zorlami bulusma yapicaz anlamadimki
Acelyacim madem durum böyle 4. ekim oglumun dogum gunu yani bundan sonraki ctesi isin yoksa adres veriyim özelden seni davet edeyim . Umarim hava güzel olur bahcede cocuklara parti yapiyorum bizde laflariz senle.
Yada senin bi fikrin varmi üzüldüm valla simdi

evet meltemcim bende anlamadim ve üzüldüm dogrusu belki arkadaslar ramazan diye katilmak istemiyorlar ama genede en azindan ramazandan sonra gelebilirim diye falan yazabilirlerdi. davetine cok memnun oldum elbette gelmek isterim o gün calisiyorum ben sabahciyim sen saat kacta veriyorsun partiyi? sen bana söylemistin ama ben unuttum kac yasina giriyordu senin oglan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…