EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

Selam kizlar,
Meltem en kisa zamanda gelir insallah arkadasin diyorum. Havalar onemli degil bana da. Yeter ki arkdaslarim gelsin :)

Acelya Elif gecmis olsun, seninki gibi degil ama uc sene once sirtimda sinir ayni sekilde idi. Nefes alamiyordum acidan. Tedaviye baslaman iyi.

Simge hos geldiiin : )

yerimsenibentesekkür ederim balerinacim. tedavime devam ediyorum. meltemcim senden ne haber?

gecmiş olsun açelyacım. umarım en kısa zamanda eski saglıgına kavusursun.
meltemcim sen nasılsın. insallah arkadasın gelir en kısa zamanda. ben de tr deyim hala. ama 27 sinde dönüyorum malesef. hic istemiyorum dönmeyi.ama mecburuz. gelince bulusalım tekrar
simgecim sende hosgeldin

tesekkür ederim deryacik iyilesiyorum zaten yavas yavas. iznin bitiyor demekki olsun ne mutlu sana genede gidebildin bu sene gidemeyenlerde var benim gibi ah ah ah.:kahve:

kizlar nete pek girmiyorum artik haftada bir bu saatlerde maillerime mesajlarima bakmak icin giriyorum herkes iyidir umarim cok yagmurlu bu gun gene :KK43:(

slm. benden iyilik tedavime devam ediyorum evde oldugumdan ben hergün giriyorum nete. ama yzikki fazla kimse ktilmiyor belki izin zamani oldugu icindir. bende ise baslayinca bu kadar sik giremem zaten. herkese selamlar.

selam kızlar sanırım almanya hamburglusunuz ordan birini sorcaktım yardımcı olurmusunuz bu kişinin gerçek medeni durumunu merak ediyorum

slm. süperisi kimi soruyorsun canim? hem hamburg cok büyük bir yer bilemiyorum sana yardimci olabilirmiyiz ama belli olmaz burda cok insan var. problem nedir neden ögrenmek istiyorsun?

tşk daha öncede yazmıştım engelliy,m erkek arkadaşım sözde almanyada hamburgta olduğunu yazdı tanıştığıöızda türkiyede askerdi bir süre sonra almanyaya ailesinin yanı gitti şimdi nadirde olsa meil atıyo bu kişinin bekar mı evlimi olduğuunu merak ediyorum

kendisiyle ilgili bildiğim tek şey eğer doğruysa ismi

bunu nasıl araştırabiliim

bilemiyorum ama eger kendi türk vatandasi ise ordan türk konsoloslugun tel. acip sorabilirsin. ama bilgi verirlermi bilmiyorum. canim özür dilerim ama sana sadece arada sirada mail atan bir insan üstelik isminin dogru olup olmadigindan bile süphe ediyorsun bence unut gitsin.sana güven vermeyen arayip sormayan bir adamdan ne beklentin olabilir ki.

merhaba ben eskişehirde almanca öğretmenliği okuyorum umarım bir alman arkadaş bulabilirim kendime ve onunla konuşup almancamı ilerletebilirim ayırca bir arkadaşımın olması hiç fena olmaz değilmi?
teşekkürler

tşk canım bu benim ilk aşkım unutumam ona güvenim sonsuz sadece bekarmı evlimi diye sorcaktım

bilemiyorum ama eger kendi türk vatandasi ise ordan türk konsoloslugun tel. acip sorabilirsin. ama bilgi verirlermi bilmiyorum. canim özür dilerim ama sana sadece arada sirada mail atan bir insan üstelik isminin dogru olup olmadigindan bile süphe ediyorsun bence unut gitsin.sana güven vermeyen arayip sormayan bir adamdan ne beklentin olabilir ki.

Katiliyorum Acelya Elif'e. Suphelerle hicbir iliski yurumez. Bu isi sana kanitlamasi gereken yine kendisi olmali. Konsolosluk hos fikir ama Hamburg'da isim benzerliklerinin dahi cok oldugunu dusunuyorum. Daha fazla detay vermen gerekebilir. Arti konsolosluk sana bilgi vermeyebilirler.
Iyi sanslar

slm kizlar. nasilsiniz. sonunda iznim bitti. (malesef) zaman ne cabuk gecti. hic bisey anlamadim.
ballerinacim sen nasilsin. neler yapiyorsun. döndünmü almanya ya. tekrar bulusalim derim.

hosgeldin deryacox balerina eger sende döndüysen sanada hosgeldin. ben iyiyim ise basladim.

merhaba HH li hatunlar nasil fena hava bu gün ya :KK43:((Deryacox hosgeldin.Acelya elif hayirli olsun yeni is dönemin. Bulusma isterseniz bulusalim Ballerina canim döndügünde haber verirsen bulusalim .Simdiden bulusma var diye anonsa baslasakmi ?

X