EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

ben geldim evdeyim cok kolay bi operaysondu ama artik bebek yok :KK43:((tweety sagol canim cok iyi baktilar ayaktayim kanamamda artik kesildigi icin bide 2 saat uyuttular ilac verip su an yeniden dogmus gibiyim yazamam diye dusunuyodum size ama görüsüruz girerim arada gene nete

ben geldim evdeyim cok kolay bi operaysondu ama artik bebek yok :KK43:((tweety sagol canim cok iyi baktilar ayaktayim kanamamda artik kesildigi icin bide 2 saat uyuttular ilac verip su an yeniden dogmus gibiyim yazamam diye dusunuyodum size ama görüsüruz girerim arada gene nete

cok üzüldüm canim ya. cok gecmis olsun. fazla üzme kendini. önemli olan senin sagligin. sen iyi olacaksin ki bebekte ii olsun.hayirlisi buymus diyelim. kendine dikkat eta.s.

twetty ses bir ki bir ki kim var :)))
Kizlar bi hafta gecti ben toparliyorum kendimi sukurler olsun. Birazdan doktoruma gidicem gene. Diyorumki önümüzdeki hafta ici olur hafta sonu olur bi bulusma ayarliyalimmi?Kimler gelemk ister kim var bilmiyorumda ama tr ye izne gidenler olur belki bilemiorum. Isterseniz bi yerde bulusalim isterseniz gelin bende bahcede oturalim nasil isterseniz bana uyar. Twetty deryacox kizlar kimse yok demeyin bari ucumuz oturalim laflayalim .

valla ben dün bagira bagira bi hal oldum birde üsüdüm hasta olucam sanirim :) ama degdi :)

tweety dunde almanya yenildi 2-1 biz yenildgiimizde bana teselli yapiyolardi esimlede isyerinde arkadaslari sakalasmis bizde dun almanlari teselli ettik :))bakalim bu macta sansimiz olacakmiii
sanada gecmis olsun canim hava bi gunes bi yagmur hasta eder tamda

ii aksamlar herkese. nasilsiniz kizlar. meltemcim sen nasil oldun. umarim iyisindir. canim ben haftaya pazar tr ye gidiyorum. onun telasi var simdi bende. gitmeden bi bulusma yapsak ii olurdu. ama kimse yok galiba gelicek. kimseden ses cikmamis

deryacox iyi tatiller canim size ben iyim canim sagol eski halime döndüm iyi oldu birazda dinlendim kimse yokki ikimiz bulusuruz anca :) zaten havada berbat ya bu gun bi yagmurbi gunes deli oldum.

günaydın kızlar hamburgluların sayfasıda varmış ben bilmem hamburg u ama akrabalarım orada.altona mı neydi onların bulunduğu semt.izine geliyorsunuz herhalde sizlerde.gelin tabii napıyonuz yağmurda burası sımsııcak tam deniz havası buyrun gelin hadi bekleriz.

civcivim sagol izmir e gelebilsem keske ne guzel bi yerde yasiyosun gez benim yerimede.Cigdem citlat dari ye gevrek ye :))))Altona buranin merkezi yani izmir in konak semti nasilsa öyle iste.Ben izne gelemiyorum gidenler sefaniz olsunn.

civcivim sagol izmir e gelebilsem keske ne guzel bi yerde yasiyosun gez benim yerimede.Cigdem citlat dari ye gevrek ye :))))Altona buranin merkezi yani izmir in konak semti nasilsa öyle iste.Ben izne gelemiyorum gidenler sefaniz olsunn.
canım teyzemler geliyor izine ağustosta istersen yollayım sana onlar dönerken çiğdem darı gevrek.özlemişssindir.valla çok ciddiyim bak.biliyorum çünkü teyzemlerde öyle buraya geldikleri zaman hep yemek istiyorlar bunları.

civcivim sagol canim benim inan esimde gittiginde getiriyo ama nedense ayni tad olmuyo söyle kordonda oturup citleticem cigdemi sicacik bi gece o zaman o tad oluyo.Sen benim yerime ye canim .Oglum biraz buyusun diye beklyiorum söyle cikip onu gezdiricem simdi gitsekte bisi anlamicak o zaman bu gunelrin acisini tepe tepe cikartirim artik napalim :)

Melteeem, Derya!!
Nasilsiniz? Uzun zamandir buraya bakamiyordum. Biliyorum

Meltem haberlerini bastan sevinerek, sonra da uzulerek bir bir buradan okudum. Daha iyi oldugunu tahmin ediyorum.
Hala Fransa'dayim. Agustos sonu da gelebilirim belki. Eylulde kesin bulusuyoruz. Bu sonbahar yalniz gecmeyeceeek : )

ballerina canim nasil sevindim senden ses cikti .Neler yapiyorsun? Okumusun butun mesajlari öyle bi aksilik oldu canim bida niyetleneyim niyetlenmeyeyim kararsizligi icindeyim bakalim el eylulde bana ugurlu gelirsin insallah :KK66: Derya sanirim tr de tatilde su an iyide yapti buranin havasi berbatti ama bu gun cok guzel bi hava var nihayet yani.Sonbaharda butun alisveris merkezlerini gezeriz yagmurlu havalarda )) özeline mail adresimi yazdim bi bak istersen canim görpsmek üzere

X