EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

deryacox bi kac gundur hava cok guzel bahcede oturuyoruz ne zaman istersen gel canim cocuklar oynarlar bu sefer benim oglanin pesinde kosma derdim olmaz.Basak Agustos ayina kadar Hamburg da diildi onu biliyorum umarim geldigi zaman arar.

slm
ben itzeho lagerdorftanim
tanisalimmi cok canim sIKILDI sohpetinizede katilamiyorum

pirlanta hosgeldin gel katil sohbete. Aslinda artik kimseye selam vermicektim ama cok uzgun yazmisin kiyamadim nedense acaba senle hic konustukmu bana komsu eyaletteymisin

seLam ßen aranisa yeni geldimm bende hamburgda oturuyorum sizlerle tanismak istiyorum :)

Hos ßuLdum cnm sagoL Pinnebergde Oturuyorum Sizler nerDensiniz :)

merhaba akadaşlar
ben şuanda tr deyim ama canımın bi parçası eşim orda inşallah şu vize işim olurda en kısa zamanda bende kocamın yanına hamburg a gelirim :KK70:

arkadaşlar sanırım daha kullanmasını beceremiyorum bu siteyi acemiyim yani kafamçokkarıştı

iyi aksamlar hanimlar. nasilsiniz. neden kimse ugramiyor buraya. kimse sohpet etmiyor. nerde bu hamburglular?
sende aramiza hg mlisacim. hamburgda nerdesin

slm arkadaslar ben hamburga yeni tasinmim, öyüzden buraya yazmayi uygun gördüm

Suanda niendorftayim ama 1-2 haftaya kadar bergedorfa tasinicaz insl. peki sen nerde oturuyosun

suan niendorftayim ama 1-2 haftaya kadar bergedorfa tasiniyoruz. sen nerde oturuyorsun

merhaba buraya bakmayali kalabaliklasmisiz beyza bana yakinmiisn eidelstadtayim bende bi kac km sonra sizin eyaletteyim :)
Benim hamilelik biraz üzüyor beni bu hafta her gun doktordaydim kan kontrolu yapildi su an iyiyim ama carsamba doktordayim gene o zaman kesin sonuc olacak. Umarim kötü bisiler gelmez basima surekli korku icinde yasamak cok sinir bozucu ne kadar kafami dagitayim desemde olmuyor. Haftaya iyi haberlerimi yazarim insallah size.Haftaya hastane yerine evde olursam havalar cok guzel gidiyor bu ara masallah bahceye beklerim sizi insallah evde olurum.

X