EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

merhaba arkadaslar ben de hamburg danim...herkese sevgiler...

Merhabalar..Bende 7 aydir Hamburgta yasiyorum..
kimse ugramaz olmus buralara..oysaki sayfalari tek tek okudum bi aralar ne güzel siki bir muhabbet varmis..neyse yinede güzel ve saglam dostluklar kurmak adfina yeniden Merhaba a.s

slm kizlar bende hamburgdayim.. 3 yildir burda yasiyorum evliyim bayanssulusmile sevgiler.....

slm arkadaslar....cok guzel bir konu olmus ama paylasim gercekten cook az..
merhaba ruyabu hamburgun neresindensin canim... sevgiler...

Selam,
bende hamburgtanim sizin gibi cici bayanlarla tanisip arkadaslik kurmak istiyorum.
Evlenip baska bir sehirden buraya geldim.
Cevaplarinizi en kisa zamanda bekliyorum..
Güzel arkadasliklara insallah..

Son düzenleme:
merhaba bayanlar almanyaya üniversite okumak için gelmeyi düşünüyorum ayrıca belçikayada gelin geleceğim nasipse ins.Tr de bilgisayar bölümü okuorum almanyada bilgisayar müh.okuma hakkım war.en azından mesleğim olsun calısayım istiorum.yurtdışından memnunmusunuz hem eğitim hem evlilik hem iş açısından yorumlarrınızı bekliorum bayanlar???

kizlar ben rahlstede tasinicam insallah. oralara yakin oturaniniz varmi .

gezmeye gelmiştim bende hamburga 3 gün daha buradayım türkiyeye dönüyorum dolaşırken bebek arabası görürüm dedim ama hiç yok toysrus da gördüm sadece birde realde varmış başka nerelerde var
herkeste çok güzel bebek arabaları var fiyatlarda uygun herkesmi int. ten alıyor ya dolaşacak hiçbiryer yokmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…