EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

kizlar hamburg nasil bir sehir.zorluklari iyi yönleri neler.?is bulma konusunda nasil? memnunmusunuz?

Ben hamburg u cok seviyorum ya..bence cok guzel ve elit bir sehir hamburg...is olanaklari acisindan tam olarak bisey diyemeyecegim,calismak istersen is cok,bir suru fabriklar is yerleri var..

Hadi kizlar,tüm Hamburglular yazsin tanisalim,konusalim bu forumda.Ben daha cok yeniyim Hamburg`da daha 8 ay oldu geleli.Esimle Türkiye`de tanistik.Ben üniversiteyi Türkiye`de bitirdikten sonra Hamburg`a tasindik.Sizlerin hikayeleri nasil`? neler yapiyorsunuz burada?

Merhab sudelveda,

ben de 8 aydir Hamburg`da oturuyorum.Sen neresindensin Hamburg`un? ben evlenip geldim buraya simdi de yüksek lisansima basliyorum burada.Sen neler yapiyorsun?

Merhaba, ben 8 senedır buradayım wedelde yasıyorum sen neresındesın ?

arkadaslar,
yasiyormusunuz ey hamburg halki..
Ses verin..

Merhaba Hanimeli,
sana özelden yazmak istedim ama maalasef daha mesaj sayim 100`e ulasmadigi icin yazamiyorum :KK43:(
dogru söylüyorsun siteye pek yazan olmuyor..ben Almanya`da cok yeni oldugum icin cok fazla bir cevrem yok maalesef :KK43:
Sen burada neler yapiyorsun??
Alistin mi buraya?? bana inan cok zor geliyor ve bazen hic alisamicakmisim gibi oluyor.Ailen de burada mi? Özelden de yazabilirsin ama ben cevap yazamiyorum veya özelden mail adresini gönderirsen sana ordan da yazabilirim :)

hamburgda bebek odasi icin süslemeler,aksesuarlar satan bi yer biliyo musunuz ?

arkadaslar,
yasiyormusunuz ey hamburg halki..
Ses verin..

Canim seninle hissettiklerimiz ayni ama yine de zamanla buraya alisabilecegimi umuyorum :KK43: gurbetlik cok zor Allah hepimizin yardimcisi olsun.ne guzel senin bebisin de gelmis artik canin pek sikilmaz her zaman bebeginle oyalanirsin
Saglikli huzurlu bir sekilde buyut bebisini insallah.bu arada seni facede bulamiyorum :KK43:(

hamburgda bebek odasi icin süslemeler,aksesuarlar satan bi yer biliyo musunuz ?

canim malesef burada türkiyedeki gibi sik seyler yok.. baby1one , spielemax ve ikea benim gittigim yerler...höffner da da cok güzel seyler var..

bi bak istersen.. Emir Bebek

X