EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

Merhabalar
Arkadaşlar sizlerden bilgi almak istiyorum da...
Eşimle Hamburg ya da Berlin Şehrine taşınmayı düşünüyoruz da ....iş olanakları vb...
hakkında bilgi verebiliriseniz sevinirim...
Herkese sevgi ve saygılar

Slm Arkadaşlar
Bana genel olarak Hamburg hakkaında bilgi verebilirmisiniz......
Oraya taşınmayı düşünüyoruzda.....İŞ olanakları vb gibi......
Herkese sevgiler

hanımlar merhaba, hamburg da kozmetik fiyatları Türkiye'ye oranla nasıl? Örneğin lancome, loreal, max factor gibi büyük markalar?

hanımlar merhaba, hamburg da kozmetik fiyatları Türkiye'ye oranla nasıl? Örneğin lancome, loreal, max factor gibi büyük markalar?

turkiye gibi....sonucta marka urulerr alirsan ona gore pahali....turkiye gibi yani tatlim....bir fark yok..

Slm Arkadaşlar
Bana genel olarak Hamburg hakkaında bilgi verebilirmisiniz......
Oraya taşınmayı düşünüyoruzda.....İŞ olanakları vb gibi......
Herkese sevgiler

aslinda diger sehirler oranla hamburgda is olanaklari biraz da´ha fazla...ama genede iyi arstirmak lazim...bir akrabam hamburgdan tasindi sonra pisman oldubvurdan gittigine....is olanaklari dort dortluk olmasada ,diger sehirler oranla iyi sayilr diye dusunuyorum....ama yine de Stadt & Staat - Stadt Hamburg bu linki bir incele derim..belki biraz yardimci olabilir...

Yazımı cevapladığınız için Royem size çok çok tşk ederim.
Hemen inceleyeceğim sayfayı...
Sevgilerimle...

selam kizlar kadir geceniz mubarek olsun

nasilsinis nasi gidiyooooo

iyi aksamlar kizlar. kimseler ugramiyor artik buralara.
herkesin bayrami simdiden kutlu olsun.
herkese iyi bayramlar

Selam,

bende tüm Hamburglu bacilarin Bayramini kutluyorum..Nice saglikli, huzurlu, mutlu, nese dolu bayramlar gecirmeniz dilegiyle....

sessiz sakin karanlik bunaltici bir hamburg aksami... iyi aksamlar kizlar nasilsinizz

iyiyim canim sagolasin

kimsecikler yok topicte cok sessiz demi :)

bu arada neresindensin cnm

X