EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

bende altonadan... coluk cocuk yok.. :) muhasebeci olarak ekmegimizi kazaniyoruz iste :)

senin var galiba coluk cocuk :)

merhabe kizlar. kac gündür giremedim kk ya. herkese selamlar. deryacox allah bagislasin evlatlarini.

valla bizim hamburglular biraz buzzzz galiba..soguktan kimse takilmiyor buraya... ALOOOOO NERDESINIIZZZ :eek:)

arkadaslar hamburgda tavsiye edebileceginiz türkiyenin fotografcilari gibi kaliteli ve güzel dijital foto ceken türk stüdyo varmi acep?

Internetten bulamiyorumda... yardimci olursaniz sevinirim..
tesküüürleeerrr sengözlerimebaksanab

iyi aksamlar kizlar. nerelerdesiniz. kimseler ugramiyor buralara:çok üzgünüm:

herkese slm.henuz yeniyim aranizda bende hamburgdayim evliyim guzel sohbetler olur aramizda insalah hoscakalin

slm kızlar hepinize iyi akşamlar diliyorum tr de olduğum için çok fazla katılamıyorum sohbetlerinize inşallah yakın zamanda umut ediyorum yanınızdayım :)))
zaten inşallah benim mahkeme sonuçlanır ve açelya nın nikahında görüşürüz :)))
öpüyorum hepinizi
meltemcim neden seni hiç göremiyorum msn dende yazıyorum sana ama sanırım açmıyosun hiç umarım bi yaramazlık yoktur öpüyırum

slm kızlar hepinize iyi akşamlar diliyorum tr de olduğum için çok fazla katılamıyorum sohbetlerinize inşallah yakın zamanda umut ediyorum yanınızdayım :)))
zaten inşallah benim mahkeme sonuçlanır ve açelya nın nikahında görüşürüz :)))
öpüyorum hepinizi
meltemcim neden seni hiç göremiyorum msn dende yazıyorum sana ama sanırım açmıyosun hiç umarım bi yaramazlık yoktur öpüyırum

insallah en yakin zamanda gelirsin buraya mlisacima.s.a.s.

yaa arkadaslar cook kari$ik bii sitee:bbo: kendi yazdiklarimi bile bulmakta zorlaniyorumm ne olucak boylee istedigim seyi yapamadimmi cikiyorum hemen sayfadan:1no2:

slm deryacox hamburgda yasiyorumm ya biri bisey yazicak olsa bulamiyorumm ayy ne kari$ik sayfaaa!!!!

arkadaslar hamburgda tavsiye edebileceginiz türkiyenin fotografcilari gibi kaliteli ve güzel dijital foto ceken türk stüdyo varmi acep?

Internetten bulamiyorumda... yardimci olursaniz sevinirim..
tesküüürleeerrr sengözlerimebaksanab

slm aygunvideo sana kesinlikle tavsiye edecegim tek yer dügün cekimlerimden ,fotograflarimdan oldukca memnunum(aygunvideo hamburg) bi bak istersen

slm aygunvideo sana kesinlikle tavsiye edecegim tek yer dügün cekimlerimden ,fotograflarimdan oldukca memnunum(aygunvideo hamburg) bi bak istersen

selam ruyabu.. öncelikle hosgeldin :)
aygün video yu bende cok duydum.biraz uzagima gitti..bide duyduguma göre tuzluymus fiyatlari ama..galiba orayi deneyecegim :)
tavsiyen icin tesekkürler

selam ruyabu.. öncelikle hosgeldin :)
aygün video yu bende cok duydum.biraz uzagima gitti..bide duyduguma göre tuzluymus fiyatlari ama..galiba orayi deneyecegim :)
tavsiyen icin tesekkürler

hosbuldum tskler.. fiat konusunda dogru duymussun oldukca tuzlu:1no2: ama kalitesinden gercekten memun kaldim yani dugun vb seyler ilerde sadece cdlerden yasiyabiliecegin bisey onun icin deger diyorum ben:))a.s

X